Як правильно виховати хлопчика, щоб він зрозумів, що «чоловіки не плачуть» ?

Багато жінок скаржаться сьогодні на те, що » справжніх чоловіків » днем ​​з вогнем не знайдеш, а сучасні представники сильної статі поняття не мають, що означає » вести себе по — чоловічому » і взагалі сумніваються, чи варто до цього прагнути. Звичайно, зауваження абсолютно справедливе, і причиною такої тенденції в сучасному суспільстві є саме неправильне виховання. Однак перш ніж скаржитися, дайте собі відповідь на питання, а ви б змогли виховувати свого сина «по — чоловічому» , та й чи знаєте ви, як це робити?

Звичайно,

однією з основних догм воістину чоловічого виховання можна назвати твердження » чоловіки не плачуть! «. Дуже корисне, до речі, твердження, якщо, звичайно, використовувати його з розумом, не перегинаючи палицю.
Відзначимо, що плакати саме по собі не соромно. Це цілком природний процес, особливо якщо сльози викликані дійсно значущими зовнішніми чинниками — великим горем або величезною радістю. І чоловік, так само, як і жінка, може поплакати іноді. Однак, звичайно, жодна нормальна представник сильної
статі не може дозволити собі ридати при перегляді сумного фільму або тому, що на роботі вилаяв начальник, а подруга не подзвонила, та й стрижка в цей раз вийшла якась невдала… Плакати з таких приводів можуть тільки милі дами!

Більше того, чоловіки уникають плакати, найчастіше, навіть за більш вагомих причин. Відбувається це тому, що вони, по-перше, дбають про свою репутацію, а по-друге, сльози не приносять чоловікам полегшення.

У це важко повірити, оскільки кожна жінка знає, наскільки легше буває скинути напругу за допомогою сліз. Однак у представників сильної статі все навпаки. Справа в тому, що кожен з них підсвідомо вважає, що плакати соромно і негідно. І навіть даючи волю сльозам, він не може забути про своє переконання, внаслідок чого сльози не тільки не допомагають скинути напругу, але навіть ще більше збільшують його, адже чоловік соромиться сам себе, відчуває незручність і невпевненість в собі.

Таким чином, плач просто не вписується в чоловічу культуру, йому там немає місця. Єдиним винятком може бути, хіба що, плач » за звичкою » , якщо хлопчик звик плакати з дитинства і не вважає це соромітним і неправильним. Цей момент, звичайно, необхідно враховувати у вихованні своєї дитини, щоб він виріс сильним, рішучим і мужнім чоловіком, здатним долати всі труднощі без сліз і істерик.

Якщо нестерпно боляче на душі…

Звичайно, бувають ситуації, в яких і чоловік повинен поплакати, щоб не отримати куди більш серйозне нервове розлад. Непереносна душевний біль, яку не можна скинути по-іншому, — ось достатній привід для чоловічого плачу. Адже доктора всього світу відзначають, що в процесі плачу у людини активно виділяються ендорфіни — так звані гормони радості, які потім приносять йому заспокоєння.

При цьому чоловікові, що дійшов до крайнього, » предвзривного » стану, необхідно забути на час про те, що плакати, мовляв, соромно і негідно справжнього мужика. Важливо просто віддавати собі звіт, що плакати іноді потрібно, щоб скинути напругу, захистити свій організм від серйозних і небезпечних нервових захворювань, мати можливість виплеснути весь накопичений негатив, зібратися з силами і подолати всі труднощі і прикрощі.

Життя, як це не банально, жарт непроста. І ніколи не можна знати достеменно, що приготувала вона для тебе в майбутньому. А прагнення виглядати гідно в будь життєвої ситуації, не дивлячись на те, що коїться в душі, підчас буває не мужнім і благородним, а відверто безглуздим.

Отже, для сучасних чоловіків твердження » плакати — негідно! » Є аксіомою, але і доходити до фанатизму в даному питанні також не слід. Врахуйте, наприклад, що гормональні збої — звичайне явище для чоловіків, праворуч п’ятдесятиріччя. У них, як правило, починається активне вироблення жіночих гормонів, внаслідок чого змінюється не тільки зовнішній вигляд, але й емоційний стан. І чоловіки все частіше з жахом починають помічати, що їх » пробиває на сльозу «. Цього не потрібно боятися чи соромитися, точно так само, як не потрібно соромитися, наприклад, лисини. Це вікове явище і спостерігається воно у багатьох.

Трохи про виховання хлопчиків з точки зору аксіоми » Чоловіки не плачуть»

Прищеплювати ті чи інші особливості світогляду своїй дитині необхідно починати з перших же днів його життя. Стосується це і аксіоми » Чоловіки не плачуть» , якій потрібно користуватися, якщо ви хочете виростити свого хлопчика сильним, мужнім і самостійною людиною. Відзначимо, що плачуть найчастіше ті діти, які не знають, як себе вести в тій чи іншій важкій ситуації, ну а хлопчики, яких батьки навчили діяти, часу на сльози воліють не втрачати.

Крім того, поганим помічником у вихованні справжнього чоловіка є бажання » пожаліти » , про який не з чуток знають більшість мам і бабусь. І дійсно, варто тільки малюкові впасти або вдаритися, як мама, навіть до того, як він починає плакати, кидається його жаліти. І в результати діти із задоволення починають «плакати дорослим» , розраховуючи на жалість, на ласку і співчуття. А тому маленька дитина так часто плаче в присутності мами в тих ситуаціях, в яких би він, перебуваючи на самоті, плакати не став. Плакати самим собі діти починають значно пізніше, коли розуміють, що пожаліти себе можна і самому.

Правильно виховати свого сина надзвичайно важливо. І це зовсім не означає, що ви повинні ігнорувати його труднощі і проблеми, ніколи не шкодувати і постійно повторювати «Чоловіки не плачуть «. Пам’ятайте, що якщо ситуація непосильна для дитини, робити йому якісь навіювання безглуздо — він їх просто не сприйме. Чи не коментуйте сльози сина, що зіткнувся з справжніми труднощами або прикрощами, краще просто промовчите і обійміть його, щоб він розумів, що ви поруч. А от від слізних голосінь і розрад рекомендуємо все ж утриматися.

І звичайно, найкращим вихователем справжнього чоловіка може стати тільки справжній чоловік — чоловік-батько. Саме він повинен подавати своєму синові приклад, підтримувати і наставляти, а завдання матері — не заважати йому, а всіляко сприяти в цьому нелегкому процесі виховання » справжнього чоловіка

Крем кросс. Идеал красоты в разные времена. Идеалы красоты в разные времена.
Як правильно виховати хлопчика, щоб він зрозумів, що «чоловіки не плачуть» ?
Рубрика: UA.