Як правильно відповідати на банальні питання на співбесідах

Правильні відповіді на 6 найчастіших питань, що задаються рекрутерами.

У чому саме тобі вирушати на співбесіду, ми поняття не маємо, так як це залежить від правил, прийнятих в кожній конкретній компанії. Кращий спосіб дізнатися про них — прокрастися до офісу напередодні інтерв’ю і подивитися, як одягнені виходять з будівлі. Тепер, повернувшись додому і гладячи супергеройський плащ, можеш продумати, що відповіси інтерв’юеру на банальні питання, які тобі зададуть.

Які ваші недоліки?

Жарти тут недоречні. Називати свої справжні

недоліки експерт теж не радить. І все тому, що хантер плювати хотів на твої недоліки. За допомогою цього питання він хоче зрозуміти, наскільки твої дивацтва будуть впливати на якість роботи, тому відповідай в лоб : «У мене, зрозуміло, є недоліки, але на моїх професійних якостях вони ніяк не відбиваються «.

Розкажіть про свої успішні проекти

Дійсно, розкажи! Збільшення продажів, запуск сайту, відкриття нових філій — все це відноситься до заслуг, які варто перелічити. Проходження професійних

курсів — теж. Джойс Кеннеді, автор книги » Резюме для чайників» , рекомендує не переборщити ; на співбесіді потрібно розповісти про головні свої досягнення, але не перехвалити самого кохану людину на світі.

Чому ви хочете працювати у нас?

Чесна відповідь » У вас більше зарплата» не підходить. А підходить ось який : «Тому що. .. (далі — інформація з сайту компанії про те, що вони лідери в такій-то області, на ринку сімсот з гаком років, бла — бла — бла ) «.

Чому ви вирішили змінити роботу?

Головне — не поливати брудом попереднє місце роботи, інакше потенційний наймач вирішить, що після звільнення ти вчиниш так і з його компанією (виняток становлять звільнилися з «Пошти Росії» : в їх випадку головне — не перехвалити ) . Навіть якщо твій колишній начальник дійсно рідкісна свиня, Ольга Безумова радить залишити неприязнь при собі. Правильніше послатися на правдоподібні нейтральні речі на зразок відсутності перспектив зростання, незручне розташування офісу або некомфортного робочого графіка.

Які у вас були невдалі проекти і як ви виправляли їх наслідки?

Головна частина питання — друга. Рекрутер хоче почути історію про те, як ти впорався з обрушилися проблемами, щоб зрозуміти, наскільки кандидат гарний у кризових ситуаціях, чи вміє він визнавати і виправляти власні помилки.

Чому ми повинні взяти саме вас?

Роботодавець хоче переконатися, що ти впораєшся з цією роботою. Тому, дивлячись йому в ліве око, повторюй : «Тому що я впевнений, що впораюся з цією роботою. Мене не лякають складні ситуації, і це підтверджує мій попередній досвід роботи та рекомендації. А ще я націлений працювати на результат «.

Красота с хорошим вкусом. Уфз зарядка для студента. Красота в различные эпохи.
Як правильно відповідати на банальні питання на співбесідах
Рубрика: UA.