Як правильно вибрати спортивний костюм

Спортивний костюм — неодмінний атрибут людей, що ведуть активний спосіб життя, і до його вибору слід підійти відповідально. Це не таке вже просте заняття, що вимагає оцінки різних факторів. У костюмі ви повинні відчувати себе вільно. Обов’язково потрібно приміряти вподобану модель і трохи пройтися в ній.

Викликати почуття дискомфорту, а його крій повинен відповідати типу статури. Не зупиняйтеся на першому-ліпшому костюмі, адже все пізнається в порівнянні. Зрозуміло, дуже важливий матеріал костюма. Поширена думка про те, що найкраще купувати костюми з бавовни, є помилковим: бавовна не здатний виводити назовні вологу, тому при інтенсивному навантаженні швидко промокне і прилипне до тіла. А ось якісні штучні матеріали на дотик абсолютно не відрізняються від натуральних, але володіють безліччю корисних властивостей: легкістю, еластичністю, зручністю і довговічністю. Такими матеріалами є, наприклад, поліамід і поліестер.

Сучасні технології також надають можливість придбати костюми з наноматеріалів, нейтралізують запах поту і захищають від будь-яких погодних умов. Уважно огляньте шви на костюмі — вони повинні бути рівними і не стовбурчитися. Ніде не повинні стирчати нитки. Важливо також місце, де ви купуєте костюм.

Звичайно, в брендових бутіках і фірмових магазинах ціни трохи вище ринкових, але товар в них якісніше. За допомогою цих порад ви зможете вибрати костюм, який буде служити вам вірою і правдою не один сезон.Як правильно вибрати спортивний костюм