Як правильно підібрати свій аромат: 8 правил успішної покупки

Вирушаючи в торговий центр за новеньким флаконом парфуму, дівчата нерідко проводять в магазині не 1:00, а іноді виходять звідти у відсутності покупок. Трапляється дане лише тому, що вони не дотримувалися 6 ключових правил, про які, на жаль, не знають і деякі продавці престижної парфумерії.

    Правило перше — перед відвідуванням магазину не бризкатися парфумами. Перед тим, як піти в магазин змийте всі запахи, прийнявши душ. Чи не застосовуйте лосьйони, креми, щоб не зіпсувати свій нюх. І ні за яких обставин не використовуйте парфуми перед виходом.
    Правило друге — застосовуйте пробники. Напевно Ви бачили, що у великих торгових центрів, де продаються парфуми, є невеликі листочки паперу. Вони важливі щоб споживачі швидше і точніше мали можливість особисто зробити свій вибір. До слова, не треба пробувати на собі всю наявну парфумерію, бо перемішали запахи стануть перекручувати справжню картину. У слідстві ви можете придбати туалетну воду, яка вам абсолютно не підходить. Третє правило — нюхайте кави. У торгових центрах з престижною продукцією
    постійно у продавця є маленька баночка кави. Це потрібно щоб покупець зумів очистити сенсори, які притупляються зазвичай після другого-третього флакона. Хоча якщо ви збираєтеся в звичайний супермаркет, то захопіть парочку зерняток кави з собою. І пам’ятайте, більше 7 різновидів духів відразу пробувати не варто. Правило четверте — чекайте 5 хв. От ви знайшли парфум, який вам шалено подобається! Хоча не поспішайте хапати баночку і бігти на касу. Почекайте хвилин п’ять-десять і понюхайте зберігся запах. У наслідку того, як якісь елементи улетучатся, парфуми мають всі шанси пахнути абсолютно по-іншому. Правило 5-е — не вірте рекламі. Купувати продукцію, сподіваючись на рекламу і благовидную картину, можуть дами, у яких не вистачає розуму усвідомити, що розрекламований продукт не завжди вважається чудовим. Тому не треба замовляти парфуми через каталог або інтернет, не відчувши його запаху. Правило 6 — бій підробленим парфюму. Будь почитающая себе молода жінка зобов’язана отримувати і користуватися виключно хорошою, високоякісною продукцією. Духи при такому варіанті не виняток. Купуючи туалетну воду, завчасно дізнайтеся її справжню ціну. І у випадку якщо в деякому торговому центрі вона а подешевше навіть на 15%, означає, це — підробка. Навряд чи магазин буде працювати в збиток. Відрізняється підробка від оригіналу менше вираженим ароматом, який крім усього іншого недовго тримається.

Отже, якщо ви будете йти по стопах перерахованим вище правилам, не покладаючись на фортуну і правдивість продавців, ви легко відшукайте власний запах.

Понятие идеала красоты. Гимнастические упражнения эспандером. Понятие красоты в разные эпохи.
Як правильно підібрати свій аромат: 8 правил успішної покупки
Рубрика: UA.