Як правильно качати прес в домашніх умовах — для дам

Гарний прес — дуже важлива деталь фігури представників обох статей. Адже підтягнутий живіт говорить про те, що людина приділяє увагу своєму тілу. Чоловіки віддають перевагу качати прес для того, щоб з’явилися горезвісні «кубики», а жінки, як правило, щоб зменшити живіт або просто підтягти його. Зараз в будь-якому фітнес-центрі є тренажери для преса, і досвідчений інструктор може пояснити Вам як потрібно робити вправи. Але не у кожного знайдеться час і гроші на відвідування фітнес-клубу. Як же бути? Залишається одне — займатися вдома.

Ця стаття розповість, як правильно качати прес в домашніх умовах.

Робити цей слід акуратно, оскільки при неправильному підході можна серйозно нашкодити здоров’ю. Треба відзначити, що приступати до вправ з пресом не варто, якщо у Вас хвора спина. Для початку варто придбати гумовий килимок для комфортних занять. Отже, почнемо наші заняття з розтяжки. Для цього треба лягти на підлогу, зігнуті в колінах ноги поставити, руки завести за голову. Лежимо в такій позі близько 5 хвилин. Напевно Ви знаєте, що

видів преса буває три: верхній, нижній і косі м’язи. Кожна група гойдається, як правило, окремо, але є тренування, що охоплюють всі групи відразу.

Нижній: лягаємо на спину, руки кладемо паралельно, ноги згинаємо. Чи не розгинаючи їх, піднімаємо, вдихаючи, затримуємося на деякий час, потім повертаємося при видиху в початкове положення. Проробляємо 10-12 разів в три підходи.

Верхній: лягаємо на спину із зігнутими ногами, руки лежать паралельно. Вдихаємо, піднімаємо руки і тулуб, тягнемося, не відриваючи попереку. Приймаємо початкове положення при видиху. Проробляємо 10-12 разів в три підходи.

Косі м’язи: лягаємо на спину із зігнутими ногами, руки поміщаємо за голову або розводимо. Піднімаємо ноги на 90 градусів, при цьому, не розгинаючи, на вдиху і ставимо їх на підлогу праворуч, торкаючись коліном поверхні. При видиху також піднімаємо ноги і повертаємо їх у початкове положення. Аналогічне вправу проробляємо і для протилежної сторони. Робимо 10-12 разів по три підходи в кожну сторону.

Пам’ятайте, що слід різко давати сильне навантаження на непідготовлений організм, ефекту ви від цього не отримаєте. І не дивуйтеся, що на самому початку у Вас будуть боліти м’язи живота, особливо якщо до цього ви не приділяли своєму пресу належної уваги. І ні в якому разі не робіть вправи ривками.

Сподіваюся, наша стаття в загальних рисах пояснює, як прокачати прес будинку. Головне не лінуватися, тоді вже в самий найближчий час ви зможете похвалитися своїм пресом і підтягнутим животом.

Катать бутылку ногами. Красота в понимании разных народов разной эпохи. Понимание красоты в разных народах и эпохах.
Як правильно качати прес в домашніх умовах — для дам
Рубрика: UA.