ЯК ПРАЦЮВАТИ З РОДИЧАМИ: 3 мінуси

Людям властиво оточувати себе близькими людьми на роботі. Часто директор компанії воліє віддати посаду начальника відділу своєму синові, племіннику або хрещеника, ніж незнайомій людині. Але не рідкісні випадки, коли робота з родичами перетворюється на лавину нерозуміння, сварок і образ, які переносяться з роботи на особисте життя. Редакція розповість про п’ять мінусах роботи з родичами.

Звичайно, з одного боку працювати з родичами добре, ви давно знаєте один одного, у вас в повсякденному житті повне взаєморозуміння і довіра, але воно

закінчується, коли виникає якась конфліктна ситуація, яка стосується робочих моментів. До того ж, давайте подумаємо об’єктивно, як ми ставимося до помилок своїх близьких? Найчастіше прощаємо. А якщо таку ж помилку зробить не близький людина? Швидше за все, доганою він не відбудеться.

Мова піде не про сімейний бізнес, а про підприємство, де працюють два і більше осіб, яких об’єднує не тільки спільна справа, а й родинні зв’язки.

3 мінуси роботи з родичами

1. З родичами ви часто збираєтеся за

сімейним столом: відзначаєте дні народження, Новий рік, вітаєте листівками на 8 березня і 23 лютого. Природно, ви знаєте про таку людину набагато більше, ніж про просто колезі по роботі. Якщо трапляється конфліктна ситуація, складно її об’єктивно оцінити. Тут є два шляхи розвитку:

    ви на стороні родича, значить, отримуєте засудження інших колег, відразу поповзуть чутки, мовляв «він його родич, от він його і захищає». шлях розвитку — це ви проти свого родича (що буває вкрай рідко). Ваші особисті відносини з ним починають посилюватися: ваші родини перестають спілкуватися, накипають взаємні образи, типу «як він міг, ми ж 20 років знаємо один одного, п’ємо і їмо за одним столом, а він так зі мною вчинив». Перша мінус роботи з родичами — це складність бути максимально об’єктивним, людина починає керуватися симпатіями, також в силу вступають стереотипи — «родичів кривдити не можна, інакше як з ними жити» під одним дахом «.

Як працювати з родичами: 3 мінуси

2. Віддаючи посаду родичу, професійні якості часто не розглядають. Керуються тим, що це близька людина, а значить автоматично потрапляє в розряд хорошого. Мінус роботи з родичем — це необ’єктивність професійних оцінок. Часто в таких випадках каже — «навчиться, робота не складна». А потім виходить так, що всю роботу потрібно виконувати за нього.

3. Працюючи з родичами, вся відповідальність за їх роботу лежить на вас. Так як ви порадили, ви ініціювали, щоб посада дісталася сестрі, братові, швагра, вам і відповідати за їх похибки.

Перш, ніж запрошувати родича працювати на вашу компанію, звести всі «за» і «проти». Вам може бути комфортно перебувати за одним сімейним столом, але робота разом — це інші зобов’язання, інше ставлення один до одного. Мало кому вдається працювати з родичами і зберегти хороші відносини і на роботі, і в особистому житті. Допомагати, звичайно, потрібно, але така допомога буде не тільки на шкоду вам, але і всій родині.

Лфк при грыже живота. Лечебная гимнастика для живота. Исторические идеалы красоты.

ЯК ПРАЦЮВАТИ З РОДИЧАМИ: 3 мінуси

ЯК ПРАЦЮВАТИ З РОДИЧАМИ: 3 мінуси
Рубрика: UA.