Як познайомитися з дівчиною, якій ти подобаєшся

Як познайомитися з дівчиною, якій ти подобаєшся. Отже, розглянемо ближче перший варіант знайомства.

Ти бачиш дівчинку, вона тобі подобається, ти хочеш з нею познайомитися.

Існує два принципово різних види знайомств:

    Варіант «А» — дівчинка подобається тобі, але ти їй поки байдужий. Варіант «Б» — ви з дівчинкою подобаєтеся один одному. Є ще, в принципі, і варіант «С» — коли ти подобаєшся дівчинці, але вона тобі байдужа (в цьому випадку напружуватися, природно, не доводиться. Вона сама до тебе підходить, і ти вирішуєш, що з нею робити).

Дівчинка подобається тобі Отже, розглянемо ближче перший варіант знайомства.

Ти бачиш дівчинку, вона тобі подобається, ти хочеш з нею познайомитися.

Вона тебе або ще не бачить, або бачить, але як об’єкт не розглядає.

Якщо вона тебе не бачить, постарайся показати їй себе перш, ніж починати якусь взаємодію.

Дуже навіть може бути, що ти її зацікавиш, і ти зможеш спокійно піти за планом «Б».

Як показати себе?

Не треба починати щось кричати своєму другу, голосно блювати або падати в калюжу. Є старий перевірений спосіб — прямий погляд в очі з посмішкою.

Чи не з ідіотською усмішкою до вух, хоча цей варіант теж іноді може спрацювати, а зі спокійною доброзичливою посмішкою, що виражає симпатію.

Постарайся зловити її погляд і затримати його на пару секунд. Посміхнися, покажи симпатію і інтерес, і спокійно відстеж реакцію. Можеш для залучення уваги зробити щось героїчне, незвичайне і оригінальне, якщо ситуація тобі надає таку можливість.

Тільки не треба корчити з себе супер героя і робити щось напоказ.

Все має бути просто і природно, як би мимохідь.

«Повір, тебе помітять і оцінять і без зайвого галасу» І якщо у тебе все правильно вийде, і ти побачиш, що викликав інтерес, тобі пряма дорога в план «Б».

Якщо ж ніяк не виходить зробити так, щоб дівчинка тебе відмітила до того, як ти вирішиш до неї підійти, або виходить, але ти не бачиш з її боку ніяких знаків інтересу до тебе, то тобі нічого не залишається робити, як йти за планом » А «далі.

План «А» полягає в тому, що ти повинен їй рвати шаблони, ліпити якісь свої оригінальні імпровізації, придумувати якісь питання і прохання, щоб всіма силами сконцентрувати на собі її увагу, зацікавити і отримати-таки побачення або номер телефону.

Але нас зараз більше цікавить варіант «Б».

Ви з дівчинкою подобаєтеся один одному У чому полягає одна з наших дуже частих помилок?

У тому, що ми не вміємо вчасно розпізнати цей самий варіант «Б», продовжуючи тупо йти по довгій звивистій дорозі замість прямої і короткою.

І не розуміємо дуже простої речі — коли ми маємо справу з ситуацією «ми подобаємося і цікаві один одному», то фактично все зводиться до «мадам, дозвольте вам впендюріть?»

Треба просто знайти в собі сміливість взяти дівчинку за ручку і довести до ліжка найкоротшим шляхом.

Цей шлях може зайняти п’ять хвилин або пару побачень, але він буде простий і нехитрий, якщо ти сам не перемудрили.

З тієї простої причини, що тобі зовсім не треба изголяться в спробах сподобатися і зацікавити.

Ти вже сподобався і зацікавив.

Тобі всього лише треба не зіпсувати про себе враження і вчасно зрозуміти, що вже можна сміливо йти в ліжко. А до цього моменту всього лише спокійно залишатися самим собою. Таким, як ти їй сподобався. І не ворожити на тему «любить — не любить». Ти вже їй подобаєшся.

Прийми це апріорі і не сумнівайся в цьому до тих пір, поки не побачиш, що щось йде не так, як має йти.

І якщо ти бачиш, що наткнувся на такий варіант, не треба щось складати.

Всі знайомство зводиться до «Привіт! Як тебе звати? Ти мені подобаєшся. Підемо вип’ємо кави» або «Привіт! Як тебе звати? Ти мені подобаєшся. Дай мені свій номер телефону, я тобі обов’язково подзвоню».

Живий приклад На одному з комп’ютерних семінарів я бачу цікаву дівчинку. Вона бачить мене, я бачу, що я їй цікавий.

У перерві наступний діалог:

— Ти з якої фірми?
— З такої-то.
— Хмм. Ніколи не чув. У тебе є візитка?
— Ой, з собою немає.
— Диктує телефон. До речі, як тебе звати?
-Марія. Записуй.
(Диктує стільниковий)
— Якщо я подзвоню, покличу тебе кави попити?
— Звичайно, якщо не в робочий час.

Посміхаюся, даю їй свою візитку, прощаюся, йду. Все!

У варіанті «А» ти влаштовуєш якийсь цирк для того, щоб сподобатися і в кінці отримати номер телефону.

Тут ти їй вже подобаєшся, і можна сміливо відразу починати з кінця.

Нікому з вас не треба пояснювати, навіщо і чому, з якою власне статі, вона повинна з тобою пити каву або ти будеш їй дзвонити.

Ви обоє цього хочете, і тут не треба придумувати ніяких прийменників.

Якщо вона раптом здуру захоче мати якийсь привід, кращим варіантом буде щось на кшталт «подивимося на захід» або «будемо переводити бабусь через дорогу».

Не треба тушуватися і складати щось дуже складне — їй просто знадобилося додати ситуації якийсь пристойний з точки зору вдолбленной в її голову суспільної моралі контекст.

Посміхнися, сочини якусь милу дурість, і все буде в порядку.

І не варто говорити їй «займемося любов’ю» або, тим паче, «будемо трахацца».

У переважній більшості випадків ти цим її скривдиш до глибини душі.

І їй і тобі і так ясно, що ви рано чи пізно займетеся любов’ю, кожен в своєму розумінні, але це не треба вербализовать.

Іноді це МОЖНА робити, але я не можу уявити собі ситуації, де це було б ПОТРІБНО.

Взяв за руку — і в ліжко Чому взагалі про це пишу?

Тому, що дуже і дуже часто ми не бачимо того, що перед нами варіант «Б», або боїмося, що це не він, і від цього можуть виникати гальма, невпевненість і інші непотрібні таргани.

І рецепт тут такий: якщо тобі здається, що ти потрапив на варіант з обопільною симпатією, не треба думати про те, чи правильно ти все розумієш і сумніватися.

Просто знай, що це і є цей самий варіант.

Якщо навіть ти помилишся (а помилитися тут складніше, ніж здається), тобі нічого не загрожує.

Ти в будь-якому випадку почав розмову і нічого не втрачаєш.

Не помилився — все буде відмінно.

Помилився — ну помилився, і що тепер?

Подумаєш «Всі хочуть бути крутими і навчитися робити так: підійшов, взяв за руку, повів в ліжко.» Не всім віриться, що так буває, і коли хтось говорить, що робить так постійно, це часто сприймається як казки.

Так от, для того щоб стати героєм цих абсолютно правдивих казок, треба всього лише навчитися брати те, що нам хочуть дати, чи не влаштовуючи навколо цієї справи ніяких зайвих свістоплясок.

Так, ми вміємо зробити так, щоб за пару побачень дівчинка почала до нас випробовувати непідроблений інтерес, який на третьому-четвертому приводить її прямо під наше ковдру.

Але якщо ми бачимо, що те, що передбачається зробити на цих перших побаченнях, вже відбулося само собою, можна сміливо переходити відразу або майже відразу до постільних сцен.

«Бери те, що тобі дають, і не питай, з якої статі дають» Якщо дівчинка виявиться цікавою не тільки зовні, але і всередині, час поспілкуватися з нею на околовсяческіе теми ще буде, якщо ні — що ж, їй не пощастить.

Але якщо ти бачиш, що вона вже готова дати те, що тобі потрібно, не треба йти за стандартним шаблоном, здійснюючи зайві кроки і витрачаючи на це ресурси.

Дають за те, що ти такий, як є, в більшості випадків.

Уяви собі ситуацію: перед тобою ліжко з дівчинкою, яка тебе там чекає, згораючи від нетерпіння, а ти зупиняєшся у її краю і починаєш протягом двох годин вголос розповідати їй про те, як вона буде щаслива, якщо ти зараз займаєшся з нею коханням.

Швидше за все, через якийсь час у дівчинки відвалиться хотелка, вона одягнеться, плюне на порозі і поїде додому, щоб ніколи не повернутися.

Приблизно те ​​ж саме ми маємо при знайомстві у варіанті «Б».

Як тільки ти підійшов, годинничок починають цокати, і ти повинен встигнути отримати те, що тобі належить, в набагато більш короткий термін, ніж при знайомстві за схемою «А».

Ось звідси і йдуть проблеми у початківців.

Час, відпущений на переклад відносин в горизонтальну площину, має одну властивість — воно обмежене.

Точно так само, як дівчинку, яка спочатку в тобі зацікавлена ​​слабо, можна злякати, люто схопивши в ліжко на другому побаченні, і всі цим зіпсувати, ти можеш загробити ситуацію з міцним взаємним інтересом, якщо не зробиш наполегливу спробу укласти дівчинку під себе за перші три зустрічі.

Її перший інтерес згасне, і ти нічого не отримаєш.

Висновки Чим більше початкова зацікавленість з її боку, тим менш потрібний який-небудь привід, щоб підійти і познайомитися.

Більше того, він не потрібен взагалі.

Після такого знайомства ти не те, що МОЖЕШ, а ПОВИНЕН лягти з нею в ліжко максимум на другому-третьому побаченні.

Час тут працює ПРОТИ ТЕБЕ, і ти повинен про це пам’ятати.

І НІКОЛИ не гальмуй!

Ти нещодавно розлучився з дівчиною або просто давно не спокушав нових і тобі хочеться «розвіятися» і знову набрати форму?

Тоді базовий тренінг проекту РМЕС — для тебе!

Ти можеш записатися прямо зараз, і вже через три тижні, а то й раніше, в твоєму ліжку гарантовано почнуть з’являтися прекрасні дівчата.Як познайомитися з дівчиною, якій ти подобаєшся