Як познайомитися з дівчиною, як знайомитися з дівчиною, як познайомиться з дівчиною

Як познайомитися з дівчиною, як знайомитися з дівчиною, як познайомиться з дівчиною

До вирішення питання «Як знайомитися з дівчиною?» є два підходи.

    Діяти методом перебору, знайомлячись постійно з купою дівок і весь час покладаючись на всякі хитрі техніки або стати таким, щоб дівки самі на тебе стрибали.

Особисто мені більше імпонує другий.

Де і коли

Дуже багато хто мене запитують: де і як знайомитися з дівчиною? Відповідь проста, як все геніальне — скрізь.

Де б ти не був, ти повинен постійно сканувати публіку на

предмет дівчини своєї мрії.

Тільки не забувай, що якщо ти вже з дівчиною, з якою хочеш мати або маєш відношення, всі інші, навіть самі карколомні, для тебе в даний момент не існують як об’єкти домагань.

Багато піонери збираються зграями і йдуть на пікап.

Це говорить тільки про те, що вони незадоволені і не впевнені в собі.

Не треба кудись йти з твердою метою «зняти дівку».

Якщо ти навчишся все робити правильно, то тобі буде з лишком вистачати тих, що трапляються тобі на кожному кроці

— в автобусі, на вулиці, в банку, в поліклініці, на вечірках, в барах і місцях для активного відпочинку.

Просто, де б ти не був — якщо бачиш дівчинку, яку однозначно хочеш, то треба швиденько з’ясувати: одна вона чи з кавалером, і чи немає у неї на пальці обручки.

«Не раджу особливо концентруватися на заміжніх, якщо тільки ця жінка — не та, яку ти шукав все життя» А таких, загалом-то, майже не буває.

З заміжніми геморою незрівняно більше — своїм часом вони можуть розпоряджатися остільки оскільки, та й часто вони ще й з дітьми.

Так що, подумай: чи треба воно тобі?

Але, звичайно, буває всяке.

Якщо ти бачиш, що дівчинка не при кавалерові (умій візуально відрізняти «її хлопця» від «просто друзів»), то тобі треба просто підійти і заговорити з нею під будь-яким приводом. Тільки не треба просити у неї дозволу з нею познайомитися. Просто підходь і роби, як ти робиш все інше.

    Заговори про що завгодно, краще про те, про що буде природно говорити в даному місці і в даній ситуації. Якщо ставиш питання, формулюй його так, щоб отримати позитивну відповідь. Уникай питань, що містять частку «не». Формулюй питання так, щоб він уже містив готову відповідь, причому той, який тобі потрібен.

«Ти не хочеш випити зі мною чашку кави?» — Неправильний варіант, бо ти сам підказуєш їй відповідь «не хочу».

    Перед тим, як підійти, постарайся зробити так, щоб вона тебе відмітила, і відстеж її реакцію на себе. Якщо вона починає вести себе не зовсім так, як вела до цього (наприклад, поправляє волосся, починає злегка посміхатися, дивлячись в інший бік, і відстежує тебе бічним поглядом), то ти її зацікавив.

Що робити

    Підходь відразу і без особливих коливань, включивши на максимум тумблер упевненості в собі і гарного настрою. Вступна фраза не так вже й важлива сама по собі. Впевнений у собі чоловік оком не моргне як познайомиться з дівчиною.

Якось я зняв дівчинку в боулінг-клубі, підглянувши її ім’я на апараті у доріжки, і не знайшовши нічого кращого, ніж сказати: «Оля, ти мене зовсім не пам’ятаєш?»

Як згодом з’ясувалося, її і звали-то зовсім інакше, але у мене все вийшло, незважаючи на банальність шаблону.

Чому?

Та тому, що вона мене вже відмітила до цього, бачила, що я дивлюся на неї, і теж зацікавилася мною.

Так що я тут же повів її в кафе, де ми мило проговорили півгодини, і вона сама записала мені свій телефон.

На наступному побаченні ми мило базікали вже в моєму ліжку, до нашого обопільного задоволення.

Після того як ти підійшов і зав’язав бесіду, спробуй цю бесіду відразу ж продовжити, якщо маєш у своєму розпорядженні часом і вона теж не поспішає.

Чим довше і цікавіше ви поспілкуєтеся, тим швидше у тебе все вийде згодом, і тим більше буде у тебе шансів отримати номер її телефону.

Може навіть виявитися так, що ти будеш з нею спати прямо сьогодні, якщо зумієш бути дуже цікавим і досить сильно рвонути їй дах.

У кожному разі, в кінці розмови не забудь взяти номер її телефону.

Адже ти підійшов не для того, щоб мило поговорити, а для того, щоб продовжити це знайомство і затягнути її до себе в ліжко.

Що робить справжній мачо,, як познайомиться з дівчиною?

Якщо тільки ти не втратив до неї інтерес вже в процесі знайомства, а буває й таке.

«Якщо вона дає тобі свій номер — півсправи вже зроблено» Якщо дає відразу два телефони (стільниковий і домашній, домашній і робочий), то вона дуже хоче, щоб ти подзвонив.

Якщо не дає номера, але пропонує тобі дати свій — не потрібно особливо розкочувати губу. Швидше за все, ти їй не особливо сподобався, і вона ніколи тобі не подзвонить, хоча шанс залишається. У такому випадку краще дай їй свою візитну картку — їх зазвичай не викидають, а залишають на всякий випадок. Дивишся, коли-небудь твоя картка і перетвориться на виграшний лотерейний квиток.

Іноді на твоє питання про номер її телефону дівчинка буде питати: «А ти впевнений, що це потрібно?» Не лякайся таких питань — швидше за все, ти зацікавив її, і вона просто перевіряє, наскільки це для тебе серйозно, або не дуже впевнена сама.

У такому випадку ти повинен без коливань відповісти, що впевнений, і подивитися на неї серйозним поглядом. Ти повинен показати себе високоранговим мачо, а не сумнівається підлітком, і вона в 99% випадків прийме твій ранг як вищий і дасть свій номер.

Тепер ти приблизно знаєш, як знайомитися з дівчиною, і можна переходити на наступний рівень.

Физические упражнения при грыжах живота. Глицерин для локтей. Перевязочки у детей.
Як познайомитися з дівчиною, як знайомитися з дівчиною, як познайомиться з дівчиною
Рубрика: UA.