Як познайомитися з дівчиною в Інтернеті, щоб 100 відсотків домогтися взаємності!

Почнемо з того, що з дівчиною в Інтернеті знайомитися значно простіше, ніж на вулиці, в компанії або де б-то не було ще.

Чому простіше познайомитися з дівчиною в інтернеті?

У тебе є час подумати з чого почати. У тебе є під рукою шпаргалки нестандартних фраз. У тебе є інформація про дівчину, уподобання музики, записи на стінах (з яких можна зрозуміти який у неї тип характеру, і як з нею варто звертатися) У жінок погляд сильніше від природи, вони простіше переносять прямий тривалий погляд (виключаючи дуже боязкі примірники), так що у тебе не

буде дискомфорту в плані погляду. Знайомству не завадить те, що вона кудись поспішає — на маршрутку, додому, в магазин, до подруги або ще кудись. Якщо вона пропаде або відвернеться, можна трохи пізніше продовжити спілкування. Цілий арсенал під рукою, який допоможе її розвеселити (що вже на 30 відсотків мінімум забезпечує симпатію до вас), а це і анекдоти, і історії, і демотиватори, музика, картинки — та все, чим тільки багатий Інтернет і твій комп’ютер!

З чого варто почати? Це — нестандартна фраза.

Не варто писати — привіт, як справи, ти мені подобаєшся, давай спілкуватися! Це провал на 50%! Вона перейде на твою сторінку, гляне твої фотки, якщо симпатичний їй, то може і додасть, якщо ні, то прости-прощай, просто відморозиться!

Ось непоганий варіант, як можна привернути увагу дівчини в інтернеті-
— Привіт, ти сьогодні часом не їхала в (автобусі, маршрутці, метро, ​​трамваї, таксі). Наприклад, від (назва зупинки, станції, чи міста поруч з твоїм) і туди то. Або ти не їхала на таксі по такій то вулиці. Або не стояла Чи на тому то перехресті, що не переходила Чи дорогу там те, чи не була в черзі в такому то супермаркеті. Тут варіантів маса, необхідно все обдумати, і потім йти далі за сценарієм.

Ось як я недавно познайомився з дівчиною в інтернеті.
Пишу їй-
— Привіт, ти часом не їхала в автобусі з Дніпропетровська до Києва?!
Я просто їхав, був весь день в дорозі, втомився, і вже в кінці шляху побачив дуже гарну дівчину, познайомитися не було вже ні сил, ні часу. Єдине, що я запам’ятав, це те, що її подружка називала Катя (ясна річ можна вставити будь-яке ім’я). Ось лажу по «вконтакте», шукаю її. Потрапив до тебе на сторінку, а ти так схожа на неї!
Вона пише —
— Ні, не їхала!
Я пишу —
— А шкода, дуже шкода!
Вона пише —
— Ну, так шукай далі свою красуню!
Я пишу-
— Взагалі то красуня це ти, а історія щодо автобуса була приводом щоб познайомитися з тобою)
Вона пише-
— І навіщо цей привід, не міг просто познайомитися?
Я пишу-
— Ти красива дівчина, з красивим личком, чарівною посмішкою, і фігурка дуже привертає увагу. У тебе сто відсотків багато шанувальників, треба ж було виділитися, щоб отримати твою увагу)
Вона пише —
— Шанувальників багато, але й не так вже й багато) Прикольно придумав) довго придумував? ))))))
Я пишу-
— Так подумати довелося, але твою увагу того варто)
Вона пише-
— Спасибі) приємно) і чим ти ще захоплюєшся, крім того, що придумуєш історії?!
Я пишу —
— Зазвичай не придумую, але тут довелося…

Далі розмова пішла про наші захоплення, змінювалися музикою, прикольними картинками, коментах фотки.
Підсумок — через 2 дні ми побачилися, виходячи з правила 4-ох, на четверте побачення уклав її в ліжко) (складний екземпляр попався), потім ще днів 10 або 11 я насолоджувався її компанією і тілом. Послався за правилами розставань на те, що нічого не вийде, і у мене через 3 дні була вже інша)

Метод підкату придуманий мною особисто і поки не затягали, але раджу міняти «доданки обставин під себе».

Приклад:
Зайшов на сторіночку до дівчини з твого міста. Побачив, що вона навчається в такому то навчальному закладі (універ, технікум, бурса). Згадав, де це знаходиться і прикинув, що там є поруч: магазини, парки, зупинки. Далі: я проїжджав повз на (машині, автобусі, трамваї, головне не на метро) і побачив тебе, що стоїть з подружками, шалено захотілося познайомитися з такою (далі комплімент зовнішності, але не будь банальним — красиві дівчата слухають чимало компліментів, постарайся бути оригінальним). Ось довелося облазити всіх дівчат, які навчаються в (назва навчального закладу)!

Далі вже все досить просто, інтерес викликав, тепер весело! Надсилай анекдоти, почни з просто смішних, потім можна пару вульгарних, прийшли музику, яка їй подобається чи може сподобатися (глянь в списку аудіозаписів), поспілкувалися, контакт йде? Відповідає без особливих затримок? Підтримує розмову? Прийшла пора зблизитися.
Попроси у неї номер телефончика, пославшись, що з нею дуже приємно базікати, але у тебе дико втомилися очі, або треба йти на тренування, або з друзями вже домовлялися на сьогодні пограти в покер або ще кудись (а ти вже й так затримався ), а тобі б ще хотілося з нею потім поспілкуватися.
З особистого досвіду скажу, що після пари годин веселого спілкування 90 відсотків дають номерок, решта 10 дають номерок на наступний день)

Раджу перечитати статтю пару раз, щоб добре вляглася в мозку (мозок наш найсильніша зброя в методах завоювання і спокушання дівчат), придумати пару своїх варіантів, а якщо будуть якісь питання — задавайте їх в коментах! По можливості, буду відповідати

В інтернеті крім цього всього є ще низка програм для знайомства з дівчиною

Програма LoveProject здатна розширити Ваші можливості на сайті знайомств, таких як love. mail. ru love. rambler. ru, mheart. ru та інші! Дана програма здатна відвідувати анкети користувачів, відповідати на їхні повідомлення, писати їм повідомлення!

Також програма володіє можливістю посилати персоналізовані повідомлення! Програма може автоматично вставляти в Ваші повідомлення ім’я людини, його вік, а також місто.

У програмі LoveProject існує можливість відправки різноманітних картинок у вигляді тексту! Ви можете послати дівчатам троянди прямо на сайті знайомств абсолютно безкоштовно!

Познайомитися це просто! Досить вибрати параметри пошуку, ввести текст повідомлення і Ви можете починати спілкуватися!

Зрелая кожа признаки. Укрепление живота после операции. Правила приема водных ванн.
Як познайомитися з дівчиною в Інтернеті, щоб 100 відсотків домогтися взаємності!
Рубрика: UA.