Як поліпшити кровообіг

Для того, щоб організм людини був здоровий, він повинен володіти хорошим кровообігом. Якість складу крові, якою вона має плинністю, яка її здатність проходити по судинах все це повинно відповідати нормі.

Якщо у людини порушений кровообіг — це призводить до виникнення різних захворювань. Яким захворюванням страждає людський організм, залежатиме від того в якому місці відбулося порушення кровообігу. Якщо це відбулося в нижніх кінцівках, то це викликає варикоз, так як кров погано відтікає по венах. Через це в судинах виникають потовщення

стінок, в них починає застоюватися кров і це веде до утворення тромбів. Для людини страждаючого варикозом, ця хвороба завдає багато клопоту і хворобливих відчуттів.

Дуже часто варикоз виникає у жінок. Так як тут існує зв’язок зі здатністю жінок народжувати дітей, і особливостями організму. Якщо варикоз зовнішній, то це півбіди, набагато небезпечніше внутрішній варикоз вен.

Крім варикозу у людей зустрічаються порушення кровообігу, які призводять до різних захворювань:

    Ішемія — може призвести
    до ішемічного інсульту. Вона ще має таке визначення як місцеве недокрів’я. Коли який-небудь орган погано забезпечується кров’ю, що тече по артеріях. Наприклад, погане постачання кров’ю головного мозку дуже небезпечно. Гіперемія — це коли об’єм крові в судинах збільшений. Анемія — це загальне недокрів’я. Тромбоз — це коли запущений варикоз. Емболія — ​​це коли в крові присутні чужорідні частинки. Вони часто провокують інфаркт. Геморрагия — це кровотеча.

Медичні засоби, здатні поліпшити кровообіг

Звичайно, найбільш підходящими для вас засобами, які покращують кровообіг, є призначені вам, вашим лікарем. Ні в якому разі не можна займатися самолікуванням. Якщо ви виявили у себе недостатнє кровообігу, то вам необхідно звернутися до людини, яка добре в цьому розбирається. А грамотний доктор, якраз і є такою людиною. Вас обстежать, і призначать потрібне лікування.

Всі медичні препарати, які покращують кровообіг, можна розділити за способом дії:

Медичні засоби, що розширюють судини. Засоби, які не дають тромбоцитам склеюватися. Препарати, які не дають згортатися крові. Всілякі стимулятори психіки.

До першої групи медичних препаратів відносяться засоби, які розширюють судини. Вони надають спазмолітичну дію, а також блокують кальцієві канали. До цієї групи можна віднести такі ліки як: німоділін, циннаризин. Це такі медичні засоби, які головним чином покращують кровообіг в головному мозку. Є й інші, що впливають на кровообіг в цілому, такі як: агапурін, флексітат.

Хорошим спазмолитиком є ​​такий медичний препарат як вінпоцетин. Також він добре покращує потік крові в мозку. Щоб поліпшити не тільки потік крові не тільки в головному мозку, але і по всьому тілу, існують такі лікарські засоби як: ніцерголін, ксантіноланікотінат.

Щоб запобігати виникненню серйозних захворювань, широко застосування антиагрегантів і антикоагулянтів.

Народні методи щодо поліпшення притоку крові до мозку

Медичні препарати, які покращують кровообіг мозку, ми вже описали. А тепер давайте подивимося, що нам рекомендує народна медицина.

Перед сном дихайте настоянкою валеріани. Її запах заспокоює нерви, допомагає засинати.

Три рази протягом дня потрібно приймати по одній столовій ложці настоянки кореня валеріани. 15 грам кореня потрібно залити 200 грамами окропу і дати постояти кілька годин.

Допомагає настій оману. Одну столову ложку дрібно меленого кореня оману заливають 200 грамами окропу і настоюють кілька годин. П’ють по чотири рази протягом дня, по три столові ложки, перед їжею.

Чудовий засіб для поліпшення потоку крові в мозку це розмарин. Треба взяти одну столову ложку дрібно нарізаного розмарину і залити 200 грамами окропу. Нехай настоїться кілька годин. Приймається по чотири рази протягом дня по пів столової ложки.

Паровые ванночки из шалфея. Комплекс ритмической гимнастики для женщин. Сколько хлеба нужно человеку в день.

Як поліпшити кровообіг

Як поліпшити кровообіг
Рубрика: UA.