Як почати зустрічатись із хлопцем. Що робити щоб хлопець запропонував зустрічатись

Для деяких дівчат познайомитися або просто поговорити з хлопцем не складає особливих труднощів. Інші ж більш сором’язливі і сором’язливі, через що доволі часто почувають себе ніяково: навіть якщо чоловік дуже сподобався, така дівчина побоїться підійти до нього першою, побоїться здатися напористою і легковажною.

Але вони й не здогадуються, що так можна і профукати свого судженого. Ось тому то і потрібно бути рішучіше і сміливіше. Спочатку треба натякнути своєму обранцеві на відносини, підштовхнути його і змусити звернути на тебе увагу.

Як правильно це зробити ми і постараємося пояснити в цій статті.

Ти просто з глузду сходиш по якомусь хлопцю, любиш його всім серцем, але не знаєш, як же так натякнути йому на відносини? По-перше, не впадай у відчай, швидше за все він і сам все помітить, ну це важко не звернути увагу на палаючі любов’ю і обожнюванням очі. Ну а якщо часу пройшло досить багато, а хлопець усе так і не помічає, або відмовляється помічати, то варто зробити певні дії.

Для початку зроби так, щоб ви якомога більше часу проводили

разом, або хоча б частіше знаходилися поруч. Поклич хлопця гуляти, запишися на ту ж секцію, куди і він ходить. Якщо ви ще не знайомі, то спробуй заговорити з ним, постарайся вивідати що йому цікаво, чим захоплюється і займається, шукай загальне і чіпляйся за це під час розмови. І не слухай тих, хто каже, що хлопець повинен робити перший крок. Це просто забобони, тим більше в наш час. Ти абсолютно спокійно можеш покликати його на побачення. В ідеалі буде зробити все це в жартівливій і доброзичливій формі. Тоді хлопець і не особливо буде замислюватися про твою закоханість і охочіше погодиться.
Куди покликати запитаєш? Та куди завгодно. Візьмемо, наприклад, парк розваг. Там ви точно весело проведете час, катаючись на різних атракціонах і поїдаючи солодку вату. А в моменти, коли тобі стало страшно на чортовому колесі можна його і за руку взяти, що підсвідомо зближує.

Пограй з його цікавістю. Передай записочку, де в любові зізнаєшся, але анонімно. Його це зачепить, повір. Відразу стане до всіх придивлятися і з’ясовувати. Але тут головне не спалитися відразу, потрібно якомога сильніше розпалити його цікавість.

Що б натякнути хлопцеві на свою симпатію до нього, найлегше це виразити через посмішку. Частіше посміхайся, але не просто стій як дурочка з не менш дуратской посмішкою, а дивися при цьому на нього як мінімум дружелюбно. Та й взагалі, якому тільки хлопцеві не сподобається, коли йому посміхається дівчина. Сюди також можна додати і дотику.

Як ми вже згадували, на підсвідомому рівні вони сприймаються як прояв своєрідного довіри, відкритості та добрих намірів (ясна річ, якщо дотик обережне і ласкаве, а не поштовх у спину і не стусан під зад).

Плавно переходимо до розмов. Загалом, розмова з ним не особливо відрізняється від розмови з будь-яким іншим хлопцем, так що не потрібно нічого боятися і соромитися. Говоріть на будь-які теми, абсолютно, головне, щоб діалог був цікавий йому. Дуже важливо уважно його слухати і хоча б робити вигляд, що тобі цікаві його розповіді. Роби компліменти, як би ненароком. Запитай у нього ради й зроби саме так, як він скаже. Хто б що не говорив, але хлопці люблять, коли їх слухають.

Немаловажним фактором є його друзі. Часто буває таке, що саме радячись зі своїм другом, чоловік вибирає собі дівчину, а іноді й супутницю по життю. Головне не лякайся, не так все і страшно.

Просто покажи себе в найкращому світлі, а ще краще, як би це банально не звучало, подружися з його другом. А потім можеш натякнути, що його товариш тобі симпатичний і результат не змусить себе довго чекати.

Загалом, що б натякнути хлопцеві на відносини, більша частина перерахованих рад тобі може і не знадобитися, все залежить від самого хлопця, від його рішення. Якщо він не бажає відносин, або з якихось причин так і не звернув на тебе уваги, не впадай у відчай, у кожної людини свої заморочки. Хочеш його отримати — не відступай! І рано чи пізно фортуна тобі обов’язково посміхнеться.

Гимнастика со скакалкой. Упражнения с мячом по физкультуре. Упражнения с мячом физкультура.

Як почати зустрічатись із хлопцем. Що робити щоб хлопець запропонував зустрічатись

Як почати зустрічатись із хлопцем. Що робити щоб хлопець запропонував зустрічатись
Рубрика: UA.