Як підтягнути задню поверхню стегон?

Багато жінок, дивлячись у дзеркало на своє тіло, в першу чергу звертають увагу на стан своїх сідниць і стегон і у більшості з них мимоволі виникає питання: «Як же підтягнути задню поверхню стегон?» Адже ця делікатна зона пружною повинна бути не тільки, коли ви напружуєтеся, але й тоді, коли ви знаходитесь в розслаблено стані. Для того, що б підтягнути цю групу м’язів зовсім не обов’язково відправляться в модні спортивні клуби, можна зайнятися цим удома. Для цього буде потрібно кілька пристосувань, без яких важко буде досягти позитивних

результатів. Говорячи про те, як підтягти задню поверхню стегон, для занять необхідно купити або зробити самим щось схоже на обтяження на щиколотки і гантелі, з їх допомогою заняття принесуть свої плоди швидше, а вправи буде ефективними.

Розминка обов’язкове!

Не забувайте про те, що перш ніж приступити до наших вправам слід трохи розім’ятися і не забувати про те, що вправи потрібно робити правильно, інакше вони не принесуть ніякого ефекту.

Для виконання першої вправи необхідно взяти гантелі

вагою 2-3 кілограми, стаємо прямо, руки вздовж тулуба і робимо нахили вперед з умовою, що ваші коліна не згинаються, спина рівна, а живіт втягнутий. Такі нахили робимо в три підходи по шістнадцять разів.

Для реалізації другого вправи вам знадобляться обтяження на щиколотки, надягаючи які ми збільшуємо власну вагу. Сильно намагатися з обтяженням не варто, якщо раніше ви не мали подібних фізичних навантажень, то кілограма вам буде цілком достатньо. Отже, суть другої вправи така: по черзі, стоячи рівно, ноги на ширині плечей, руки по швах, згинаємо ноги в коліні, до рівня висоти стегна і плавно її опускаємо. Така вправа потрібно робити 20 разів в три підходи для кожної ноги. Для кращого ефекту після такого нескладного комплексу вправ не погано було б ще і розтягнути м’язи ніг.

Думаю, що після декількох місяців таких занять вже нікого не цікавитиме вічне питання про те, як підтягти задню поверхню стегон.

Гимнастика при пороке сердца. Катать бутылку ногами. Красота в понимании разных народов разной эпохи.

Як підтягнути задню поверхню стегон?

Як підтягнути задню поверхню стегон?
Рубрика: UA.