Як перестати сваритися з коханим

Ревнощі, родичі, зради… Яка найчастіша причина сварок з чоловіком?

Сьогодні цей список причин поповнили грошові проблеми і нерівність, коли фінансова бог — жінка. Майже всі проблеми в сім’ї так чи інакше зводяться до матеріальної сторони : купувати продукти, знімати житло, брати кредит, віддати дитину в садок. Але запобігти бій, перетворивши його в розумний діалог, можна. У цьому допоможуть наступні поради.

Хто скільки
У сварках з чоловіком не має значення, який сімейний бюджет : тисячі гривень або доларів. Головне, вміти правильно

розпоряджатися цими коштами. Пристрасті розжарені як у сім’ї, де купили непотрібну табуретку, так і в сім’ї, де купили непотрібний меблевий гарнітур.

Здається, що це ниці, побутові причини і по них не варто сваритися. Що робити: при виникненні розбіжностей з приводу грошей психологи радять партнерам відповісти про себе на наступні питання :

1 . Що мені говорили батьки про гроші в дитинстві?

2 . Які були звички у батька, у матері?

3 . Як батьки розпоряджалися сімейним бюджетом?

3 .

Яка була роль грошей у сім’ї?

4 . На що батьки більше витрачали грошей : на приємне або потрібне?

Як правило, подружні пари копіюють поведінкою своїх матерів і батьків.

Відвідування гіпермаркет
Причиною сварок з чоловіком можуть бути спільні походи в гіпермаркет, коли дружина набирає все, що непотрібно або навпаки, неабияк заощаджує. Скупка всього підряд відбувається, якщо людина швидко розбагатів і був обділений у дитинстві. Минуле всьому виною, в тому числі і грошових звичок. Звички до грошей вселяють і телевізор, газети, журнали. А коли пара починає разом жити, то і їх звички з’єднуються.

Таємні покупки
Психологи кажуть, якщо є таємні покупки в сім’ї, то це говорить про відсутність довіри між подружжям. Такі вчинки можуть бути наслідком відносин дитина-батько. Прикладом таємних покупок можуть служити: зрізані дружиною цінники, придбані чоловіком покупки. Дорослі люди не повинні діяти як підлітки таємно від батьків. Грошові питання потрібно регулярно обговорювати, але проблема в тому, що чоловіки ( а сьогодні і жінки) не люблять розмірковувати про гроші. Замкнуте коло?

Борги і кредити
Самий жаркий предмет суперечок і найчастіший предмет сварок з чоловіком у молодих сім’ях — борги і кредити. Молоде подружжя звикли мати все одразу, тому що виросли в такому суспільстві, де час дуже цінується. Вони просто не можуть собі відмовляти, ось звідки виникають кредити. До речі, кредити беруться з легкістю. Деякі мужі, коли грузнуть у боргах, починають взагалі витрачати непомірно, як би на зло всім. Таким чином вони намагаються втекти від реальності та її проблем.

Фінансовий темперамент
Найчастіше скупі дядька одружуються на марнотратці. Економні особи виходять заміж за чоловіків, які не проти розкидатися грошима. Такі шлюби найміцніші : один врівноважує іншого. Погано тільки те, що в світі стало більше марнотратних чоловіків, а панянок економних не додалося. Фінансові консультанти (за сумісництвом психологи ) радять помінятися ролями — один буде економити, другий витрачати. Так подружжю буде легше зрозуміти поведінку один одного. На тему » міняємося місцями » дуже багато комедійних фільмів. Але це насправді дуже корисна практика.

Висновки:
1 . Самий ідеальний варіант, який влаштує обох подружжя, позначити певну суму, більше якої ніхто не може витратити. Суму потрібно вибирати спільним рішенням.

2 . Просто розмова про покупку з чоловіком, може запобігти сварку. (Чоловіки сильно уразливі, їм важливо, щоб з їх думкою рахувалися ) .

3 . Гроші — це не причина сварок, скоріше симптом, який говорить, що в парі є більш серйозні проблеми.

4 . Не бійтеся дізнатися справжню причину розбіжностей в сім’ї, для цього доведеться капнути глибше. Буде важко, але не складніше, ніж розпихати непотрібні покупки по полицях у шафі і вислуховувати догану чоловіка.

Компрессы для ступни ног. Что такое хороший вкус беседа. Гимнастические упражнения для студентов.
Як перестати сваритися з коханим
Рубрика: UA.