Як оформити весільний альбом. Поради оформлення

Насамперед весільний альбом — це спогади про самого урочистому і щасливий день вашого життя. У ньому будуть зберігатися фотографії не тільки нареченого і нареченої, а й усіх запрошених — з кимось із них ви напевно бачитеся рідко. Так що ще на стадії підготовки до церемонії варто задуматися, як оформити весільний альбом.

Види альбомів

Тематичний альбом повинен бути зроблений під стать самій події — красиво й урочисто. Не варто забувати і про те, що він повинен бути зручний для перегляду. Найкращий варіант — це виріб із спеціальними маленькими куточками (найкраще — прозорими ) , які прикріплені до листів двостороннім скотчем або просто посаджені на клей.

Обкладинка може бути зроблена з оксамиту або обтягнута шкірою. Взагалі, обкладинки виконуються з самих різних матеріалів — дерева, ламінованих листів паперу і навіть скла і металу. Бажано, щоб сторінки чергувалися з листами тонкого пергаменту. Плюс такого альбому в тому, що в ньому можна помістити фотографії різного розміру і орієнтації.

Існують також так звані » клясери » — це альбоми зі спеціальними кишенями з прозорої плівки, в які і вставляються фотографії. Вони випускаються в самому різному виконанні, розрізняючи кольором і кількістю сторінок, форматом кишень і оформленням обкладинки. У деяких навіть є спеціальні поля, на яких можна писати коментарі. Є альбоми, в яких одночасно передбачені кишені самих різних розмірів.

Фотографії з весілля можна розмістити і в спеціальних набраних папках, які з окремих аркушів, на яких є кишені певного розміру. Вони скріплюються окремої обкладинкою точно так само, як це робиться у швидкозшивачі.

До того як оформити весільний альбом, визначитеся з його типом. Може бути це буде магнітний альбом? Такі вироби зроблені з листів щільного паперу з поліетиленовою плівкою. На неї нанесений спеціальний клеїть. Все відбувається просто — відшаровується прозора плівка, на листи укладаються фотографії, а потім накриваються прозорим поліетиленом. В принципі, це досить зручно, якби тільки сторінки сильно не бліковать. До того ж з часом клейкий склад підсихає, і плівка починає відшаровуватися від сторінки, перестаючи утримувати фотографії. До того ж під неї потрапляє пил і псує картки.

Є й інший варіант виготовлення альбому. Можна принести фотознімки ( або цифрові матеріали ) в друкарню, вони будуть оброблені дизайнерами, а потім вам всі матеріали роздрукують у вигляді розкішної книги. Вийде щось типу художнього альбому або глянцевого журналу. До речі кажучи — непоганий подарунок родичам, присутнім на весіллі.

Поради оформлення

В принципі, ніяких правил з приводу того, як оформити весільний альбом, не існує. Все залежить від власної винахідливості та креативності.

В альбом можна помістити не тільки самі фото. Тут же можна розташувати і свідоцтво про шлюб, і отримані поздоровлення, зразки запрошень листівок і навіть засушений квітка нареченої.

Портрети найбільш значущих персонажів — молодят, їхніх батьків та свідків можуть бути розташовані на окремих сторінках. Тут же не погано б розмістити і види природи або місцевих пам’яток, на тлі яких відбувалися урочисті заходи.

Цікавим рішенням буде оформлення альбомних сторінок в різні кольори. Самі фотографії теж можуть бути не однотипними — частина з них можна відтворити в чорно — білому кольорі, в сепії або стилізувати під твір образотворчого мистецтва.

Краще оформити колекцію фотографій в тому ж стилі, в якому проводилася весілля — наприклад, ретро.

Якщо фотографії розташувати в строго хронологічному порядку, то перед вами буде сама детальна історія знаменного дня. Почати можна тими кадрами, які були зняті ще за кілька днів до весілля.

Фото з ​​офіційної частини і з застілля можна рознести по різних альбомах. З фотографій невеликого формату спробуйте зібрати цікаві колажі, доповнивши їх графікою.

При розміщенні фотокарток на сторінці і розвороті намагайтеся, щоб особи, зняті крупно, були спрямовані в одну сторону. Маленькі фотографії не розміщуйте на одному розвороті в надлишковій кількості.Як оформити весільний альбом. Поради оформлення