Як не зіпсувати сімейні стосунки

Більшість казок закінчуються весіллям, іноді додається «… і жили він і довго і щасливо, і померли в один день». Що можна зробити для того, щоб після реєстрації шлюбу казка не пропала, як не зіпсувати сімейні стосунки. Ось кілька порад, які можуть допомогти в цьому не простій справі.

Бережіть свою самооцінку

Жіноча самооцінка постійно піддається атакам глянцевих журналів, телепередач, дбайливих подруг. Зайвий кілограм, нова зморшка-все це б’є нас в саме серце, і ми починаємо сумніватися у своїй привабливості і чарівності. Через

якийсь час ці сумніви допомагають нам по-перше переконати чоловіка в тому, що Ви у нього не найкраща. Питання на кшталт «Я дуже товста, так?», «У мене ноги криві?» Не тільки ставлять нормального чоловіка в глухий кут, а й змушують його пильніше придивлятися до Ваших ніг або вагою в пошуках заявлених недоліки. Як правило, жінка із заниженою самооцінкою легше перестає за собою стежити, навіщо вже час і гроші витрачати, якщо все одно ідеалу не доб’єшся. А вже ревнощі у невпевнених у собі жінках кольорі
буйним цвітом, і часто виливається в контроль часу дружина, скандали, істерики, і непотрібні підозри. У підсумку, мила панянка перетворюється на уїдливу мегеру, яка стежить за переміщеннями дружина, але зовсім забуває стежити за собою. У підсумку, побоюючись скандалів, чоловік починає затримуватися на роботі, просто тому, що йому не хочеться додому. А це, в свою чергу, тільки збільшує дратівливість і підозрілість дружини. Виходить замкнуте коло. Милі дружини, не треба порівнювати себе з моделями глянцевих журналів; не варто приймати близько до серця сумніви в своїх перевагах. В кінці-кінців, Ваш чоловік саме Вас вибрав як своєї супутниці життя, і для нього Ви-найкраща жінка на світі. А що про це думають інші люди, не так і важливо.

Вірте в свого чоловіка.
Кожній людині важливо, щоб у нього хтось вірив. Особливо чоловікові. Тому, не варто доводити свою правоту за рахунок його самооцінки. Звичайно, в будь-яких відносинах важлива відвертість і щирість, і якщо Ваша кохана людина ділиться з Вами своїми планами або результатами своєї праці і просити висловити думку, не обов’язково відразу говорити все як є. Пам’ятайте, що відвертість може боляче ранити чоловіка. І форму подачі критики дуже важлива, пам’ятайте про те, що ненароком кинута фраза може підрізати людині крила. Так що, якщо Ваш чоловік вирішив відкрити свою справу, і з палаючими очима ділиться з Вами своїми ідеями, навряд чи буде розумно миттєво розбомбити його плани в пух і прах, довівши йому його неспроможність. Іноді людині потрібна підтримка. Будь-якому чоловікові необхідно, щоб в нього і в його успіх вірили. І тоді він гори зверне.

Бережіть ніжність, ніжність бережіть!
Побут дуже швидко з’їдає романтику в будь-яких відносинах. Відповідно романтику і ніжність треба захищати від побуту, таким чином, як це прийнято саме у вас двох. Будь це жартівливі перепалки, забавні прізвиська, зворушливі смс-ки і записочки. Не соромтеся виявляти свої почуття до чоловіка. Не припиняйте грати і фліртувати один з одним, даруєте маленькі подаруночки. І обов’язково знаходите час для спільного проведення часу, будь то походи в театри, або просто прогулянки по парку, або посиденьки на балконі при свічках.

Розумний поступиться
При будь-якому конфлікті, який обов’язково рано чи пізно статися. Не забувайте поставити собі питання-наскільки принципово для Вас перемогти саме в цьому конфлікті? Іноді конфлікт не варта виїденого яйця, але кожна сторона обов’язково повинна залишити останнє слово за собою, і кожна сторона хоче довести, що вона права. Можливо в деяких випадках, мир в сім’ї важливіше? Це не означає, що треба поступатися завжди, але в речах, які для Вас не так вже й важливі, а для чоловіка принципові-краще поступитися.

Межі
Це складна проблема для молодят. Одружившись, ви відриваєтеся від сім’ї своїх батьків, і не варто очікувати від чоловіка, що він буде слідувати правилам, які були встановлені у Ваших батьків. Ви тепер сім’я не з батьками, а зі своїм чоловіком, і Ви з ним виробляєте правила життя, які зручні Вам двом. Дуже важливо вберегти свою сім’ю від вторгнення родичів як з одного, так і з іншого боку. Родичі, звичайно, просто хочуть допомогти і порадити як буде краще. За останнє слово в родині має бути за чоловіком і дружиною, а не за свекрухою чи тещею.

Людині потрібно, щоб його любили
Зрештою, у кожного з подружжя має бути щире бажання приходити додому і проводити час з іншим. А для цього треба, щоб будинок був тим самим місцем, де людину розуміють, приймають з усіма його недоліками і перевагами, люблять і піклуються. А це не так і складно влаштувати, якщо двоє люблять один одного.

Представление о красоте в разные эпохи. Худеем в ванной. Маски для лица для зрелой кожи.
Як не зіпсувати сімейні стосунки
Рубрика: UA.