Як лікується алергія на шерсть котів?

Звичайно, є радикальний спосіб не стикатися з проблемою алергії на шерсть кішки — обходити всіх вусатих — смугастих десятою дорогою. Але все ж, іноді цієї прикрої особливістю страждають навіть завзяті кошатники або члени їх сімей. Якщо у тебе алергія на кішку, що робити?

Алергія на шерсть пухнастих мурлик — явище, на жаль, спадкове. Це, до речі, відрізняє її від алергії на продукти, пилок рослин і т. д.!

Але взагалі саме формулювання » алергія на шерсть кішок » в корені невірна.

Алергеном ( речовиною, що викликає реакцію організму)

, є не сама шерсть ( волосяні цибулини і шерстинного ) , а білок Fel d 1 . Він присутній в природних виділеннях кішки: слина, шкірне сало ( воно-то і покриває шкіру і шерсть!) , Сеча і екскременти.

Шерсть і мікрочастинки шкіри ( відмирають лусочки епідермісу) є лише переносником цього білка. Тобто якщо прямого контакту з іншими виділеннями організму тварини можна уникати, то шерсть з постійно линяючої кішки в житло практично всюдисуща!

Якщо імунітет людини достатньо сильний, алергія ( навіть у схильного

до неї людини ) буде незначна або взагалі не проявиться. Але при ослабленні імунітету або в дитячому віці, поки імунітет не сформований повністю, проблема алергії виникне.

Проявляється алергія безпосередньо після контакту з алергеном ( спілкування з самою кішкою або, наприклад, перебування в квартирі, де є або недавно була тварина ) .

Може початися нежить ( риніт) , виникнути почервоніння і свербіж очей (кон’юнктивіт ) , кашель, задишка, проблеми з диханням ( задуха) , в деяких випадках прояви видно на шкірі ( кропив’янка, екзема, висип на обличчі або грудях, плечах ) . У найважчих, дуже рідкісних випадках спостерігався анафілактичний шок.

Але незабаром після припинення контакту з алергеном всі симптоми зникають!

Існує два підходи до позбавлення від алергії на котячу шерсть.

Оптимальний для тебе спосіб боротьби з алергією повинен підбирати тільки лікар, можливо, після проходження попереднього обстеження! До вердикту лікаря можна почитати поради сайту sympaty. net, але самодіяльністю займатися не варто.

Перший варіант — прибирати симптоми за фактом їх прояву.
Наприклад, так впливає на організм прийом антигістамінних препаратів (типу Кларитину, Аллегри, Зиртека і т. д). Вони блокують дію того білка, який викликає алергічну реакцію. Також іноді ефективно застосування спреїв — стероїдів ( Флоназ, НАЗОНЕКС — але тільки за рецептом лікаря!)

Другий варіант — попрацювати над створенням в організмі імунітету на алерген.
Існуючі на даний момент ін’єкції вимагають постійного ( два рази на тиждень ) і тривалого (кілька років!) Застосування. Тобто фактично людина «живе на уколах «. Однак, можна в підсумку повністю позбутися алергії, тому що в організмі виробиться стійкий імунітет.

А тепер найцікавіше — майже той же ефект може дати… постійне перебування поряд з кішкою! Тобто, якщо алергік заводить кішку, то його організму волею-неволею доводиться постійно стикатися з алергеном, і за ті ж кілька років він може «звикнути » — виробити природний імунітет на алерген, котячу шерсть!

Цим пояснюються численні випадки, які господарі — колишні алергіки люблять пояснювати напівмістичними причинами типу : » Своє рідне кіт алергії не викликає! » , «Головне — дуже полюбити тварина, і алергія на котячу шерсть піде! » , » Алергія буває тільки у тих, хто не любить кішок! » , і т. д.

Знизити вплив котячої шерсті на людину, схильного до алергії, також можна гігієнічними заходами — постійно прибирати квартиру від шерсті ( вологим способом) , пилососити меблі та килими, а також часто купати саму кішку (щоб змивати з її шкіри виділяються алергенні для людини речовини). А можна завести безшерста кішку.

Силовые упражнения без предметов. Зрелая кожа признаки. Укрепление живота после операции.

Як лікується алергія на шерсть котів?

Як лікується алергія на шерсть котів?
Рубрика: UA.