Як лікувати ячмінь на оці

Причинами появи ячменю на оці є слабкий імунітет і інфікування мікробами, пов’язаними з різними захворюваннями, таких як діабет, блефарит і кон’юнктивіт. Він виявляється як гнійне запалення на столітті, перебуває на місці волосяного мішечка або сальної залози. У перші дні він виглядає як невелика припухлість, що викликає дискомфорт при моргання. Але вже на 3 день видна жовтувата точка з гноєм.

Абсцес або сам розкривається і гній витікає, або його видавлюють, що дуже небезпечно. При неправильному лікуванні можуть з’явитися ускладнення такі як флегмони, очниці, менінгіт та тромбоз кавернозного синуса. Лікування ячменю направлено на знищення потрапили мікробів. Найкраще лікувати його в початковій стадії, коли тільки з’явилося печіння і біль.

Для цього ячмінь потрібно зігріти і закапати дезинфікуючим розчином. Але якщо вже з’явився гній, то слід звернутися до лікаря. Якщо ячмінь став часто виявлятися, потрібно підвищувати імунітет, можливо, курсом аутогемотерапії або гемотрансфузії. У старовинні часи люди вдавалися до молитов і змов від ячменю. Багато хто користується народними методами. Наприклад, роблячи примочки з соку або настоянки подорожника, чаю з календули або череди, соку алое.

Зігріти ячмінь можна вареним яйцем або великим шматком обсмаженого ріпчастої цибулі. Запобігти появі ячменю допоможуть запобіжні заходи. Не варто вискубувати вії, думаючи, що від цього вони стануть густіше. Навпаки, це служить причиною захворювань очей. Не можна терти очі брудними руками. Крім того, ячмінь може з’явитися через неякісну декоративної косметики. Якщо це так, то варто відмовитися від неї на деякий час. А коли ячмінь — наслідок алергії, то потрібно прийняти антигістамінні препарати, ні в якому разі не роблячи примочки. Загартовування, вживання вітамінів, заняття фізкультурою, відпочинок і відсутність стресів, допоможуть не отримати ячмінь.Як лікувати ячмінь на оці