Як дізнатися хто буде, дівчинка чи хлопчик

Отримавши позитивну відповідь на питання про вагітність, кожна жінка задається питанням: як дізнатися хто буде, дівчинка чи хлопчик? Деякі вважають поганою прикметою не лише завчасну покупку будь-яких дитячих речей, а й визначення статі майбутнього малюка. Однак у більшості пар цікавість переважає, і подружжя прагнуть дізнатися.

Звичайно, самий надійний і логічний метод — сходити на ультразвукове дослідження. Зазвичай вони проводяться три рази: в кожному триместрі вагітності. На першому УЗД розгледіти стать малюка дуже складно, а от

на більш пізньому терміні — 22 — 24 тижні — це цілком реально. Однак не завжди лікарі здатні розкрити цю таємницю: малюк може відвернутися від пильних очей доктора, щільно стиснути ніжки. Та й доктора — живі люди, яким не чужі помилки. Тому більшість мам крім медичних досліджень проводять і власні, засновані на найрізноманітніших прикмети і народних спостереженнях. Та й серед оточуючих зазвичай знаходиться безліч «фахівців», які прагнуть поділитися життєвим досвідом.

Найстаріші народні

прикмети говорять, що дізнатися, хто буде, дівчинка чи хлопчик, можна за формою живота майбутньої матусі:

    коли живіт не видно зі спини — він росте вперед і трохи загострений — слід чекати хлопчика; якщо ж талія жінки помітно округляється з боків, а живіт має округлу форму — до дівчинки.

Рух, удари малюка по животику — ще один привід спробувати передбачити стать:

    дівчатка б’ють маму з правого боку хлопчаки — з лівого.

Якщо запліднення відбулося перед овуляцією, то буде малятко, якщо після — малюк. Хто саме народиться залежить і від активності майбутніх батьків: ініціативу в момент близькості проявляла жінка — буде хлопчик, чоловік — дівчинка.

Хтось намагається вгадати, кого слід чекати за зовнішнім виглядом вагітної (якщо вона покращала, шкіра і волосся засяяли — до хлопчика, а дівчинка забирає мамочкіной красу собі), а хтось і по зовнішності батька — існує думка, що у лисих більше шанс зачати хлопчика.

Прийме мільйон, але найголовніше — берегти себе, чекати настання чуда в не залежності, хто саме народиться. Адже народження дитини — найбільше і неймовірне з можливих чудес.

Физкультура для мышц живота. Понятие красоты во временах. Понятие о красоте в наше время.

Як дізнатися хто буде, дівчинка чи хлопчик

Як дізнатися хто буде, дівчинка чи хлопчик
Рубрика: UA.