ЯК ДІЗНАТИСЯ СВІЙ ЗНАК ЗОДІАКУ?

У сучасному світі, де нумерологія, астрологія й інші прогнозуючі життєві події людей науки стали невід’ємною і повсякденному частиною життя кожного, рідко який людина задається питанням, як дізнатися свій знак зодіаку. Найчастіше з самого раннього віку малюк знає, що його знак зодіаку Стрілець, Рак, Лев, тобто будь-який з дванадцяти відомих кожному знаків зодіаку.

Але часто знати тільки свій знак зодіаку здається недостатнім, і ми задаємося питанням, як дізнатися знак зодіаку свого коханого, колег по роботі, дитини. Володіючи таким знанням,

можна ознайомитися з відповідним гороскопом і зрозуміти, наскільки закохані підходять один одному, яка спільне життя їх чекає, як налагодити комфортну роботу з співробітниками, як впливати на людей для досягнення власних цілей, і чи можливо взагалі такий вплив, як знайти спільну мову з оточуючими та багато іншого.

Найлегше дізнатися знак зодіаку за датою, адже для цього необхідно лише знати дату народження цікавить Вас людини. Отже, якщо дата потрапляє в інтервал:

21 березня -20 квітня, то людина

народжений під знаком овна,

21 квітня -21 травня — тельця,

21 травня -20 червня — близнюків,

21 червня -22 липня — раку,

23 липня -22 серпня — лева,

23 серпня -23 вересня — діви,

24 вересня — 23 жовтня — Терези,

24 жовтня -21 листопада — скорпіона,

22 листопада -21 грудня — стрільця,

22 грудня -19 січня — козерога,

20 січня -18 лютого — водолія,

19 лютого -20 березня — риб.

Фахівці радять для людей, народжених на кордоні двох знаків, вивчати гороскопи і того, і іншого знака зодіаку.

Ще одним способом того, як дізнатися знак зодіаку, є уважне вивчення зовнішності і поведінки цікавлячої Вас людини. З великим ступенем наближення представники одного й того ж знака зодіаку мають подібними рисами зовнішнього вигляду й характеру. Однак, у цьому правилі можуть бути і яскраво виражені винятку, тому для повної зодіакальною картини не варто покладатися на один опис зовнішнього та внутрішнього вигляду людини.

Тепер, точно дізнавшись знак зодіаку тієї чи іншої людини, можна займатися складанням або вивченням вже готових гороскопів: сімейного, особистісного, професійного, сумісності, здоров’я — в прив’язці до різних тимчасових періодах.

Наприклад, дуже корисним буде заздалегідь дізнатися гороскоп Лева на завтра, адже це допоможе не тільки позитивно налаштуватися на прийдешні події, але і скоригувати свій настрій в разі несприятливого прогнозу. Усвідомлення того, що гороскоп — це опис лише одного з можливих напрямів життєвого шляху, допоможе бути впевненим у власних силах і прагнути до успіху незважаючи ні на що.

Понимание красоты в разных народах и эпохах. Красота разных народов в различные эпохи. Как укрепить мышцы живота при грыже.

ЯК ДІЗНАТИСЯ СВІЙ ЗНАК ЗОДІАКУ?

ЯК ДІЗНАТИСЯ СВІЙ ЗНАК ЗОДІАКУ?
Рубрика: UA.