Як дізнатися розмір пальця для кільця

Ви дозріли для того, щоб зробити своїй коханій пропозицію? Тоді вам залишається тільки вибрати гарне колечко, яке прикрасити пальчик вашої половинки. Звичайно, ви бажаєте їй піднести це у вигляді сюрпризу, про який майбутня наречена навіть не здогадується. Але як не зіпсувати сюрприз, якщо ви не знаєте, який розмір кільця підійде вашій дівчині? Природно, що вам не хочеться, щоб в такий відповідальний момент колечко НЕ налізло або, навпаки, впало з пальчика коханої.

У цій статті ми спробуємо допомогти вам і розповімо, як дізнатися розмір пальця

для кільця.

Існує кілька варіантів, дізнатися розмір і підібрати колечко :

1 . Сходити в ювелірний магазин, де досвідчені консультанти допоможуть вам у цьому питанні.
2 . Також можна придбати кільце в інтернет — магазині. Однак для цього вам необхідно знати декілька правил.

Розмір кільця можна дізнатися по діаметру пальця. В основному це середня фаланга пальця.

Так от, якщо ви помітили в інтернет — магазині надзвичайно гарне кільце для своєї коханої і хочете його купити, тоді не помітно

для дівчини, дістаньте будь-яке кільце, яке вона носить, і виміряйте його діаметр за допомогою лінійки. Це і буде розмір кільця.

Пояснимо на прикладі. Якщо діаметр внутрішнього кола прикраси становить 1,8 сантиметрів, тоді вам необхідний 18 розмір. І так всі інші розміри за аналогією.

Якщо ж у вас немає можливості виміряти кільце дівчата, тоді запропонуємо вам ще кілька варіантів, як дізнатися розмір пальця для кільця:

1 . Коли ваша дівчина засне, ви можете виміряти ширину е пальця. Тільки робити це потрібно акуратно, щоб вона не прокинулася. Інакше від питань вам не піти. Також слід не забувати про те, що шкіра може стискуватися, що слід врахувати при виборі розміру кільця.

2 . Також ви можете на прогулянці розіграти невелику сценку, в якій бажаєте приміряти колечко дівчата на свій палець. Одягніть його на мізинець і запам’ятайте, на якій відстані воно застрягло. У ювелірному магазині ви зможете також приміряти колечка, щоб підібрати необхідне прикраса.

Візьміть до відома, що пальці на правій і лівій руці абсолютно різні по товщині, тому міряти колечко необхідно на певний палець. Ну а краще, якщо ви все ж будете знати точний розмір, щоб ваш сюрприз нічого не зіпсувало.

Упражнения для укрепления живота от стенки. Упражнения по укреплению стенки живота. Лечебный состав для волос.

Як дізнатися розмір пальця для кільця

Як дізнатися розмір пальця для кільця
Рубрика: UA.