Як бути спокусливою для свого чоловіка

Багато жінок постійно задаються питанням: «Як же бути спокусливою для свого чоловіка?», «Як розпалити полум’я пристрасті в його серце?». Що ж саме так полонить і надихає чоловіків у нас, жінок? Адже якби ми знали напевно відповідь на це питання, ми могли б бути у всеозброєнні і з легкістю спокушати наших коханих. Все насправді дуже просто.

Адже чоловіче сприйняття світу дещо відрізняється від жіночого, і саме на це ми будемо робити ставку. Жіночий структура така, що в нас чуттєвість і бажання розділені.

Жінка може насолоджуватися

собою, життям, природою, при цьому не відчуваючи бажання. У чоловічій структурі — ці прояви з’єднані, тому він не розрізняє жіночу чуттєвість і привабливість. Він думає, що жінка влаштована так само, як і він. Коли в чоловікові прокидається бажання, в ньому прокидається чуттєвість. Для чоловіка насолоду життям і насолода, одержувана від любові з жінкою, — одне і те ж. Жінка і життя для чоловіка — одне і теж. Вона дарує чоловікові відчуття життя і насолоду від перебування в цьому світі. Тому заняття
любов’ю для чоловіка дуже важливо.

До відома, привабливість — це, дослівно, приналежність до своєї статі, тобто те, наскільки ви приймаєте свою стать, а також бажання і здатність здійснити своє бажання. Чуттєвість ж — це здатність отримувати насолоду від життя, від аромату квітів, від дотику до води, тобто єдність з світом і життям.

Чоловіка приваблюють жінки, що насолоджуються і своєю чуттєвістю, і приваблівістю. Жінки, здатні подарувати йому насолоду життям. Не плутайте це з вульгарністю і бажанням. Особливо в одязі. Викликає одяг, занадто обтягуючий або відкритий — або відлякує чоловіка, або будить у ньому бажання. На це клюють омертвілі чоловіки, яким потрібні часті заняття любов’ю з багатьма жінками, щоб пробудити себе до життя. А воно вам треба?

Як бути спокусливою для свого чоловіка (Вправи)

Тому, якщо хочете справити враження на чоловіка і бути для нього спокусливою, — проявляйте свою чуттєвість. Насолоджуйтесь запахами, ароматом кави, смаком десерту, м’яким відчуттям від тканини його піджака. Вдихайте аромати квітів, його туалетної води, отримуйте задоволення від різних відчуттів. Помічайте кольори заходу сонця, осіннього листопаду або зимові візерунки. Спів птахів, шепіт дерев, подих вітру, шелест листя.

Є спеціальні вправи для розвитку чуттєвості. Треба взяти кілька предметів з домашнього вжитку, наприклад шкіряну рукавичку, шматок мила, хутряну шапку і будь-які інші речі, які можуть потрапити під руку. Кладемо їх на стіл. Жінка повинна сісти в крісло або на стілець, включити яскраве світло і протягом невеликого періоду часу водити руками по цих предметах. Потрібно домогтися такого ефекту, щоб предмети через дотики пальців закарбувалися у вас в голові. Після цього ви будете відмінно відтворювати у себе в голові відчуття від різних предметів.

Наступним кроком жінка повинна роздягнутися до пояса. Потім потрібно закрити очі і взяти в праву руку той же предмет, наприклад, хутряну шапку, і провести нею по лівій руці, по шиї, щоці, повікам. Потім потрібно відкинутися назад із заплющеними очима і згадати почуття збудження при доторканні свого тіла. Наступним вправою буде можливість відчути себе по-новому в звичайних домашніх умовах. Потрібно постелити свіжі простирадла, капнути на них свої улюблені парфуми, включити романтичну музику, прийняти гарячу ванну, в якій можна розслабитися як фізично, так і морально. Краще використовувати хороший лосьйон, ніжно втирати його в найінтимніші місця вашого тіла. Коли ви вже прийняли ванну, потрібно прилягти на чудесну ліжко, щоб відчути своїм тілом повністю нові відчуття.

Для наступної вправи потрібен чоловік. Це буде простий танець, але по-старому, коли чоловік притискається своїм тілом до тіла жінки, коли жінка повністю відчуває всі м’язи чоловіки. Жінка повинна повністю підкоритися чоловікові, таким чином, вона швидше зможе налаштуватися на його ритм. Коли чоловік буде розуміти, що він основна ланка, він ще краще почне діяти, а жінка отримати довгоочікувану віддачу.

За допомогою цих нехитрих вправ ви зможете розвинути в собі чуттєвість і завжди будете спокусливою для свого чоловіка!

Упражнения для передней стенки живота. Укрепление мышц передней брюшной стенки. Занятия для мальчиков с гантелями.
Як бути спокусливою для свого чоловіка
Рубрика: UA.