Як акуратно нафарбувати нігті на ногах

Нігті на ногах повинні бути в дуже хорошому стані, як в жарку пору року, так і в холодну. Недоглянутість цих маленьких нігтьових пластинок насправді дуже впадає в очі. Справжня леді повинна бути завжди на висоті.

Правда, дуже швидкий ритм життя не завжди дає можливість піти на педикюр до професіонала своєї справи. Але в цьому немає нічого страшного, якщо знати, як акуратно нафарбувати нігті на ногах. Невеликі поради допоможуть швидко освоїти правильну техніку фарбування нігтів на ногах.

Для початку перед тим, як покривати лаком нігті,

ноги потрібно гарненько розпарити. При цьому важливо по них пройтися скребком, камінчиком, пемзою. Далі позбутися кутикул, а за допомогою манікюрних ножнічек і пилочки, створити форму нігтя. Далі можна порадувати себе масажем, задіявши крем для ніг. М’які рухи по шкірі ніг допоможуть ногам відпочити після робочого дня. Без сумнівів, якщо всі процедури виконають неспішно, результат буде набагато кращим.

Тепер можна переходити до проблеми «як акуратно нафарбувати нігті на ногах».

Фарбувати

нігті тільки після того, як базове покриття (наприклад, захисний засіб від жовтизни нігтів) просохло остаточно; Спочатку наносити лак на центр нігтя, а далі пройтися пензлем з боків, при цьому намагатися не торкатися кутикули; Щоб прибрати лак, що випадково потрапив за ніготь, можна скористатися зубочисткою; Пам’ятати про те, що кольоровий лак прийнято наносити кілька разів на нігтьову пластину. Це забезпечить рівне покриття; Перед тим, як наносити лак повторно, почекайте, поки висохне перший шар. Використовуйте закріплювач для того, щоб лак тримався довше; Радимо взуватися після повного просушування лаку. Приблизно через годину.

Физические упражнения при грыже белой линии живота. Спицетерапия. Как скрыть сутулость спины с помощью одежды.
Як акуратно нафарбувати нігті на ногах
Рубрика: UA.