Характер людей які народилися в рік Коня. Кому принесе удачу рік Коня

Енергійність натури позначається і на пристрасності характеру. Якщо Коні люблять, то без оглядки, якщо ненавидять, то на все життя. Підвищена темпераментність таких людей не заважає їм бути вірними своїм вибором: заради любові вони готові подолати будь-які життєві перешкоди.

У житті Коні показують себе пристрасними натурами. Все це допомагає їм створити міцний союз з другою половинкою. Однак деяка егоїстичність змушує Коней без задньої думки гнути свою лінію, готуючи собі місце на сімейному троні. Вони намагаються домінувати у відносинах,

перекладаючи відповідальність, в тому числі фінансову, на себе.

Дівчата — Коні керуються розумом менше, ніж чоловіки. Вони живуть любов’ю, способи підкорити і скоритися з першого погляду, не думаючи про наслідки. Вони завжди знаходяться в пошуку, але якщо знайдуть того єдиного, стануть для нього надійною подругою на все життя.

Ідеально підходять: Коза, Собака, Тигр ( вдалий з точки зору їх сумісності, але не завжди з точки зору шлюбу ) .
Більшою чи меншою мірою підходять союзи з Биком, Котом,

Драконом, Змією, Мавпою, Півнем, як і пара двох Коней. У відносинах вони можуть домогтися сумісності, якщо докладуть до цього максимум своїх зусиль і бажання.
Абсолютно не підходять: Щур, Кабан ( Свиня ) .

Рік Коня принесе удачу тим, хто народився під її егідою кілька циклів тому, а саме в 1942 році, 1954 , 1978 , 1966 , 1990 , 2002 нового тисячоліття, 2020 . Такі люди мають сталевий стрижень у своєму характері, вони напористі, жорсткі, свавільні. Люди, народжені в рік Коня, можуть поступитися своїми принципами заради досягнення цілей, і при цьому дуже запальні і категоричні, що заважає їм будувати відносини з оточуючими.

Енергетика таких людей дуже сильна. Їм необхідні суспільство і суєта навколо, вони обтяжуються самотністю і часто знаходять » віддушину » у роботі. Незвичайна працьовитість і завзятість допомагають їм завжди бути при грошах : Коні ніколи не мають боргів, а й рідко дають фінанси борг. У діловій сфері вони воліють розумність і міру. Як сказав М. Ю. Лермонтов, » кінь однаково падає на ноги і від застою, і від зайвої їзди » — все це і про людей, народжених під цим знаком.

Люди, яким пощастило народитися в рік Синьої дерев’яної Коні, відрізняються від звичайних представників цього талісмана. Вони позбавлені впертості і свавілля, більш відкриті, прямодушні, доброзичливі. У них немає того егоїзму, який робить багатьох Коней нестерпними в любові. Такі люди володіють м’яким характером і нешкідливим почуттям гумору, за що їх люблять оточуючі люди, багато з яких стають вірними друзями.

Відмінна риса людей, що народилися в цей період, — це дуже багата уява. Нестандартний тип мислення допоможе їм зробити кар’єру в сфері реклами, театру, піару, мистецтва. Додайте до цього ввічливість в обходження — і ось вам ідеальний ведучий, дизайнер, художник.

2020 Коні — найкращий час для зачаття дитини. Адже люди, які народяться в цей час, будуть завжди популярними, вони буде веселими і балакучими, дотепними. Обговорюючи інтелектуальні здібності коні, потрібно сказати, що розум у неї настільки чіпкий, що саме про таких людей і кажуть — схоплює на льоту. Часто кінь розуміє те, що їй хотіли сказати, ще до початку повідомлення.

Синій колір вплине на характер людини самим позитивним чином. До недоліків відноситься те, що кінь, в силу своєї допитливості і непостійності, буде часто міняти роботу або ж взагалі, професію. Адже такі люди нічим себе не вміють обмежувати. Наприклад, вони дуже люблять подорожувати, і потрібно сказати, що така людина умудриться за роки свого життя побувати в багатьох місцях, іноді навіть недоступних розумінню соратників і друзів. Обмежувати простір коні абсолютно безглуздо, будь-яка одноманітна діяльність їх буде пригнічувати сильніше, ніж будь-який інший знак. Що стосується працьовитості людини, що народилася в 2020 рік коня, то воно буде завжди більшою мірою спрямована на рідне вогнище, на власну сім’ю, ніж на кар’єру або праці, які будуть зараховані оточуючими. Що стосується будь-якої роботи, то ці люди завжди будуть ставитися до неї як до способу добути гроші, і не більше того.

Представление человека в разные эпохи. Укрепление брюшной стенки. Зарядка с гантелями для детей.

Характер людей які народилися в рік Коня. Кому принесе удачу рік Коня

Характер людей які народилися в рік Коня. Кому принесе удачу рік Коня
Рубрика: UA.