Все про обручку : яким має бути, чи можна міняти, де носять, до чого сниться уві сні і багато іншого

Все про обручку : яким має бути, чи можна міняти, де носять, до чого сниться уві сні і багато іншого

Поради нареченій і нареченому
Все про обручку : яким має бути чи можна міняти, де носять, до чого сниться уві сні і багато іншого
У цій статті наші читачі зможуть дізнатися все про обручки, в тому числі про те, до чого сниться ( приснилося ) обручку на пальці, яким має бути обручка, чи можна носити обручку до весілля, де носять обручку в Росії і багато іншого!

Почнемо з того де носять обручки : у Росії обручки зазвичай носять на безіменному

пальці правої руки. Там же носять їх заміжні (одружені ) громадяни України, Польщі, Грузії, Сербії, Норвегії, Чилі, Німеччини, Греції, Австрії, Індії, Венесуелі та Іспанії. А, наприклад, в таких країнах, як Туреччина, Куба, Франція, Вірменія, Бразилія, Канада, Ірландія, Словенія, США, Мексика, Швеція, Хорватія, Японія, Сирія, Італія і Великобританія, обручки прийнято носити на лівій руці. Загалом, в різних країнах по — різному. У нас найбільш поширені класичні золоті обручки, але в останні кілька років пішло віяння
із Заходу і у нас стали набувати популярності весільні кільця з діамантами та іншими дорогоцінними каменями. Цікаво відзначити, що на Русі обручки носили не так на безіменному, а на вказівному пальці.

Тепер про те, до чого сниться обручка на пальці. Якщо Вам приснилося обручку на пальці, будьте готові до шлюбу або, як мінімум, до тривалих відносин. Якщо у Вас вже є серйозні стосунки і Вам довелося бачити у сні обручку, яку Ваша друга половинка одягає Вам на палець, то це вірний знак того, що він ( вона) щиро до Вас відноситься і завжди вірний ( вірна ) Вам. Якщо ж кільце одягає Вам сторонній або взагалі незнайома людина, то чекайте несподівану допомогу з боку у вирішенні своїх проблем. Якщо у сні дівчина втратила кільце і не може його знайти, то сонники розтлумачують це, як наявність заздрісників і пліткарів, можливо, доведеться зіткнутися з якимось невдоволенням і нерозумінням близьких. Також є прикмета, що їли дівчата присниться сон, де вона сама собі купує кільце, то цілком імовірно, що її коханий веде себе негідно по відношенню до неї. Якщо Ви побачили уві сні два кільця або Ви отримали в подарунок кільце — чекайте нового бурхливого і серйозного роману!

Тепер, про те, чи можна міняти обручки? Якщо відповідати конкретно, то, безумовно, можна. Ну а що ж ще робити, якщо кільце вже Вам не подобається? Все одно носити? Ну, звичайно, немає. Якщо раптом до весілля Ви не могли знайти обручалку, яка б Вам дуже сподобалася, а терміни вже підганяли і Ви купили просто будь-яке, то немає нічого поганого, якщо Ви поміняєте кільце на інше, яке подобається більше. Так, кажуть, що обручки, які Ви вперше одягли один одному в стінах РАГСу або в стінах храму під час вінчання несуть в собі особливу енергетику любові і вірності. Але якщо це кільце Вам просто — напросто не подобається, то навряд чи воно принесе щось хороше, краще купити інше.

Деяких людей цікавить питання, чи можна носити обручку до весілля. Тут вже дивлячись в яких випадках. Якщо Ви живете десять років у цивільному шлюбі і втомилися всім оточуючих, що норовлять з Вами познайомитися, людям пояснювати, що Ви заміжня ( або одружені ) , то природно можна і навіть потрібно! А от якщо Ви готуєтеся до весілля, вже купили обручки і Вам їх просто не терпиться надіти хоча б разок на вулицю, на навчання чи на роботу, то звичайно, краще цього робити не варто. Якщо Ви перший раз надягнете кільце в РАГСі, то цей момент покається для Вас набагато приємніше і урочистіше.

Тепер про те, чому носять обручку. По-перше, це данина історії, адже ще в Давньому Єгипті люди стали носити обручки. По-друге, кільце є символом нескінченної любові і вірності і своєрідним оберегом для молодят. Ну, а по-третє, в сучасному світі, як ще якщо не по кільцях і не заглядаючи в паспорт, Ви дізнаєтеся, що молода людина одружений чи дівчина заміжня? Тобто кільця несуть в собі і символічну, і практичну функцію.

При виборі обручалок немає якихось певних рекомендації щодо того, яким має бути обручка. Воно може бути золотим, платиновим, срібним або комбінованим, з каменями або без, з гравіюванням або звичайне класичне гладке кільце. Головне, щоб шлюб був міцним і між двома людьми були теплі щирі почуття і серйозні спільні плани на життя.

Красота в эпоху. Травы для ванны. Компрессы для рук.

Все про обручку : яким має бути, чи можна міняти, де носять, до чого сниться уві сні і багато іншого

Все про обручку : яким має бути, чи можна міняти, де носять, до чого сниться уві сні і багато іншого
Рубрика: UA.