Все про біоритми організму

Кожна людина, безсумнівно, помічав, що існують дні, коли загальне самопочуття знаходиться на підйомі, і дні, протягом яких відчувається слабкість і пригніченість без особливих причин.

Все це не випадково. Доведено, що існують досить точні цикли — біоритми організму, які регулюють різні види нашої діяльності — фізичні, розумові та емоційні.

Основних циклів три, всі вони мають різну тривалість:

    Фізичний цикл — 23 дня Емоційний — 28 днів Розумовий — 33 дня

Слово «біоритм» означає «життя» і «ритм», і використовується

для характеристики всіх життєвих циклів.

Встановлено, що всі живі істоти чергують період діяльності з періодом відпочинку, для людини ці періоди можуть бути узагальнені в день і ніч. Зміна ритму день / ніч, незмінно призводить до аномалій в організмі.

Знати власні біоритми, значить мати можливість планування кращої фізичної, розумової та емоційної активності.

Цей цикл повторюється кожні 23 дня, він досягає максимуму в шостий день, повертається в критичну точку на дванадцятий день,

має мінімум приблизно на сімнадцятий день, і в 23-й день перебуває в іншій критичній точці.

Фізичний цикл пов’язаний, в основному, з фізичною енергією. У позитивні дні людина помічає, що прибуває фізична енергія і сила, в той час як у дні мінімуму людина відзначає спад фізичної діяльності і загальну стомлюваність, а також можуть виникати болі в м’язах і суглобах, різні травми, загальне безсилля, сповільнюється реакція, погіршується сон.

Нуль біоритму (критичний) сигналізує небажання здійснювати фізичну діяльність і труднощі в розумовій роботі. У цей період здійснюється перехід з позитивного значення в негативне або, навпаки, і робить людські реакції несподіваними, приймати важливі рішення стає важко.

Цикл повторюється кожні 28 днів, він впливає на емоційний стан людини. Позитивні дні циклу сприятливі для будь-якої діяльності, навчання, загальний емоційний стан людини знаходиться в максимумі.

У негативні дні людина відчуває труднощі при виконанні будь-яких робіт і щоденних завдань, спостерігається емоційне виснаження, надмірне хвилювання Коли цикл знаходиться на нулі, спостерігаються емоційні сплески, нервозність, надмірна сприйнятливість і вразливість.

Цикл повторюється кожні 33 дня, відповідаючи за психіку людини та її інтелект. У позитивні дні спостерігається максимальний підйом творчої і розумової діяльності, швидкість координації думки та ідей.

Негативні дні обумовлюють розумовий знемога і швидку стомлюваність. Якщо емоційний цикл знаходиться на нулі, він впливає негативним способом на здатність до суджень і афективну стабільність, виявляється неможливим сконцентрувати увагу на роботі, розумові процеси сповільнюються.

Лосьон для зрелой кожи. Упражнения для укрепления передней брюшной стенки. Гимнастика для худых рук.
Все про біоритми організму
Рубрика: UA.