Вправи з кулею для фітнесу

Робити нескладні вправи з кулею для фітнесу можна як у фітнес клубі, так і вдома: вони здатні зміцнити м’язи, підняти настрій, допоможуть навчитися краще керувати власним тілом, поліпшити координацію.

Дуже важливо вибрати гімнастичний куля хорошої якості і відповідного розміру:

    снаряд діаметром 55 сантиметрів підійде дівчатам, чий зріст нижче 170 см; 65 см — дівчатам зростанням 170-180 см; 85 см — спортсменкам вище 180 см.

Вправ з кулею для фітнесу величезна кількість. Розглянемо деякі з них:

Для зміцнення нижніх м’язів живота:

Лягти на спину, ніжки зігнути під прямим кутом. Шар в цей момент повинен перебувати під гомілками. Далі слід притиснути його до задньої частини стегон і підтягнути коліна до тулуба, піднімаючи поперек. Сісти на підлогу, ніжки витягнути, ручки зігнути в ліктях і спертися об підлогу, корпус злегка відхилити назад. Розвести ноги в сторони, затиснути м’яч ступнями, підтягнути коліна до корпусу, не випускаючи кулю. Для зміцнення косих м’язів преса: Лягти на спинку, ніжки зігнути в колінах, куля притиснути
литками. Опустити ноги зліва від кулі, повернути їх у вихідне положення, потім опустити ноги праворуч від кулі. Для зміцнення прямих м’язів преса: Лягти на кулю спиною, ступні притиснути до підлоги, руки схрестити на грудях, голову тримати рівно, не притискаючи підборіддя до грудей. Максимально підняти корпус, затриматися на кілька секунд.

Кожне з цих вправ слід повторити по 5-10 разів. За допомогою фітболу можна також розвинути м’язи спини, рук, ніг і грудей. Наприклад, для рук і грудей відмінною зарядкою стане віджимання від підлоги з ногами, що лежать на м’ячі. Тіло при цьому має бути паралельно підлозі.

Відмінно підтягне м’язи спини і стегон, а також навчить утримувати рівновагу наступну вправу: лежачи на кулі животом потрібно підняти ноги і витягнути все тіло в пряму лінію паралельно підлозі.

Повернути колишню пружність м’язам, позбутися зайвої ваги — мрія кожної жінки, яка нещодавно народила дитину. Для молодих матусь заняття з кулею стануть ідеальним варіантом. Якщо зовсім не вистачає часу зробити хоча б кілька простих вправ, можна використовувати м’яч замість крісла. Це поліпшить координацію, виправить поставу і злегка підтягне м’язи. Постійне легке напруження і необхідність зберігати баланс спалює велику кількість калорій. Практично будь-які дії з цим магічною кулею доставлять масу позитивних емоцій і допоможуть зробити тіло більш підтягнутим. Крім того, вправи з фітболом корисні і для малюка: практично кожен малюк перші місяці свого життя стикається з проблемами кольок і болю в животику. Заняття на яскравому м’ячику (прості похитування в різні сторони лежачи на животику) швидше за все сподобаються карапузові і полегшать життя мамі. Так що, придбання цього спортивного снаряда принесе користь всій родині.

Дуже важливо вибирати м’яч хорошої якості щоб уникнути різних травм — не варто економити і купувати дешеві підробки з тонкої гуми.

Бег физ-ра. Комплекс гигиенической гимнастики для студентов. Как укрепить брюшную стенку.

Вправи з кулею для фітнесу

Вправи з кулею для фітнесу
Рубрика: UA.