Вправи для ранкової зарядки

У першу чергу, варто чітко розуміти, що зарядка — передбачає особливого навантаження на м’язи і суглоби. Ранкові вправи спрямовані на те, щоб допомогти прокинутися всьому тілу, розігнавши застояну під час сну кров і викликавши приплив бадьорості. У цьому плані навіть прості вправи можуть виявитися досить ефективні. З іншого боку, в ранкову зарядку можна включити і кілька вправ, які допоможуть привести в порядок проблемні ділянки тіла.

Тягнемося-потягнемося, або з чого починається ранок

Багатьом знайоме це відчуття, коли вранці

не хочеться залишати теплу постіль. Для того, щоб допомогти тілу прокинутися перші вправи можна зробити навіть під ковдрою. Лежачи на спині, потягніться всім тілом, відчуваючи приємне напруження у м’язах. Повільно долічіть до десяти і розслабтеся. Поворухнете стопами, пробуючи описати ними пару кіл. Продовжуючи лежати на спині, упріться ліктями в ліжко і сильно вигніть груди, ніби намагаючись дотягнутися нею до стелі. Знову ж, затримаєтеся в цьому положенні і розслабтеся.

Відкинувши ковдру, сядьте

з витягнутими і распрямленнимі ногами. Ще раз покрутіть стопами всередину і вгору. Потім зчепіть руки в замок і повільно потягніться всім тілом до стопах, намагаючись не округляти спину, а витягати її. Відчуйте, як розпрямляється спина і розтягується хребет. Якщо вистачить гнучкості — візьми себе за стопи. Затримайте цей рух, повільно долічіть до десяти і можете підніматися у вихідне положення. Все так само зчепивши руки в замок, потягніться тепер наверх всією спиною, ніби намагаєтеся торкнутися руками стелі. Глибоко вдихніть і постарайтеся розслабити м’язи спини, витягаючи її наверх.

Якщо у вас є бажання розвинути прес і зробити м’язи живота міцніше, то включіть в ранкову зарядку, то зробіть 15-30 підйомів з положення лежачи в положення сидячи, не забуваючи тягнутися вперед руками і грудьми.

Тим же, хто хоче зробити ноги стрункішими і прибрати зайві сантиметри з стегон, необхідно включити в ранковий комплекс підйоми ніг. Сидячи з випрямленими ногами, упріться долонями в ліжко і відірвіть ноги від ліжка, не згинаючи їх. Спробуйте підняти їх так високо, як вийде. Зробіть вправу 15-20 разів. Не поспішайте. Кожен рух має бути злегка затягнуто. Не забувайте натягувати шкарпетки. Опустивши ноги, ще раз нахиліться всім тілом вперед і поворушіть стопами, щоб поліпшити кровообіг.

Залишилося потягнути спину. Підібравши під себе ноги, сядьте на п’яти. Гарненько потягніться вперед і вниз, витягаючи руки вперед. Уявіть, що ви потрапили до східного двору і тепер повинні вклонитися. Торкніться чолом ліжка і підніміться наверх. Намагайтеся тримати спину прямій, не сутулячись і не горблячись. Рухливість хребта допоможе також розвити широко відому вправу «кішка»: ставши на коліна, вигніть спину дугою спочатку наверх, а потім різко прогніться в попереку. Повторіть вправу кілька разів.

До цього часу тіло вже остаточно прокинеться, і ви почнете свій день з гарного настрою і бадьорості, а не з млявості і дратівливості.

Також є вправи, які можна виконувати вже вставши з ліжка. Так, не зайвим буде зробити декілька нахилів торса вперед-назад, вправо-вліво. Щоразу намагайтеся нахилятися якомога сильніше, при цьому нижня частина тулуба повинна залишатися строго на місці. Не забувайте про розмірене дихання.

Для тонусу і стрункості ніг можна робити просту розминку. Для цього потрібно вставати то на носочки, то на п’ятки, ніби переступаючи на місці. Щоразу як будете підніматися на носочки, гарненько випрямляйте коліна і витягую струнку наверх. Ця вправа зручно тим, що його можна виконувати, не відволікаючись від звичайних ранкових справ, будь то розчісування волосся або чищення зубів.

Багато хто помилково думають, що ранкова пробіжка може замінити зарядку. Це не так! Якщо ви бігаєте вранці, обов’язково робіть зарядку для того, щоб розігріти все тіло. Пам’ятайте, сильна динамічне навантаження відразу після сну завдає істотної шкоди серцю і судинам.

Компрессы для ступни ног. Что такое хороший вкус беседа. Гимнастические упражнения для студентов.

Вправи для ранкової зарядки

Вправи для ранкової зарядки
Рубрика: UA.