Вправа Push Up для стегон і сідниць

Сідниці і стегна — одні з проблемних частин жіночого тіла. Вправа Push Up на ці групи м’язів актуально для інструкторів фітнесу і для любителів спорту в домашніх умовах. Запропонована методика характеризується складною технікою, складається з двох вправ і вимагає балансу, сили м’язів і концентрації. Тому набираємося терпіння і приступаємо. Якщо вправа не буде вписано в систему інших вправ, то починаємо з розминки. Стрибаємо на скакалці до 50 раз, не нехтуємо нахилами в сторони, розтягуємо м’язи ніг і сідниць, робимо випади.

Для початку

займемо вихідне положення, намагаємося не втрачати рівновагу. Стоїмо на одній нозі, другу ногу згинаємо в коліні і фіксуємо стопу на опорній нозі вище коліна. Руки потрібно тримати перед собою, це допоможе не втратити рівновагу. Зайнявши таке положення починаємо неглибоко присідати. Кількість повторень може бути до 16 разів, орієнтуйтеся за ступенем підготовки м’язів.

Виконуємо наступну вправу Push Up — займаємо позицію стоячи на руках і ногах на підлозі, подібно віджимання. Ногу, яку тренуємо

згинаємо в коліні і притискаємо до себе, потім випрямляє її так, щоб вона була вище паралелі статі і знову згинаємо. При цьому не торкайтеся підлоги. Вправа має виконуватися повільно. Даємо м’язам статичну напругу. Виконуємо таку послідовність 16 разів. Після закінчення вправ не змінюючи вихідної позиції випрямляє робочу ногу, тягнемо м’язи злегка нахилившись вниз і вперед.

Після вправ Push Up на одну ногу даємо таку ж навантаження на другу. Якщо сили тіла підкажуть, що можна напружити м’язи виконанням ще одного підходу, то між підходами давайте собі аеробне навантаження. Після закінчення вправ потрібно розтягнути основні групи м’язів.

Что такое хороший вкус беседа. Гимнастические упражнения для студентов. Статная осанка.

Вправа Push Up для стегон і сідниць

Вправа Push Up для стегон і сідниць
Рубрика: UA.