Вітаміни для схуднення (назви, відгуки)

Чи не є таємницею, що, коли ми дотримуємося дієти, намагаючись схуднути дуже часто доводиться відмовляти собі в багатьох продуктах, через це організму може не діставати вітамінів і корисних мікроелементів. Тому виникає питання: що з вітамінного комплексу необхідно в процесі схуднення?

Звичайно, ніякої вітамінний комплекс для зменшення ваги не впорається без вашої допомоги. Так що, вживання будь-яких вітаміни, не дотримуючись дієти або не почавши привчати себе до фізичними вправами, не призведе ні до якого результату. Це — додатковий засіб, що працює лише разом з іншими.

Є такі вітаміни, що дозволяють знизити вагу — про них тут і розповімо. Вони дозволяють прискорити обмін речовин, зменшують відчуття голоду і піднімають життєвий тонус.

Вітамін B2

Є невід’ємним речовиною для хорошої діяльності щитовидної залози, від якої залежить обмін речовин, а отже, якщо і є елемент, що допомагає знизити вагу, то саме цей! Якщо не хочете вживати аптечні вітаміни або пивні дріжджі можна замість цього почати вживати такі продукти, наприклад, зелень, горіхи, яйця, молочні продукти, печінку, сир твердих сортів.

Вітамін B3

Даний елемент присутній, коли щитовидна залоза виробляє гормони і впливає на вміст у крові цукру — і відповідно, зменшує апетит. Якщо у вас є бажання знайти даний елемент у природному вигляді, це зовсім неважко: їжте яйця, печінку, м’ясні продукти, куряче м’ясо, висушені фрукти.

Вітамін В4

Для нормального обміну жирами дана речовина потрібна людському організму в обов’язковому порядку. Він є в овочах, яйцях, печінці.

Вітамін В5

Це — найважливіший елемент для зменшення маси тіла, так як він діє в непростий операції з переробки жирів і отриманні енергії з наявних запасів. Щоб дана речовина опинився в організмі слід вживати такі продукти: куряче м’ясо, печінку і нирки, яйця, м’ясо, морепродукти, бобові, пшеничні зерна, пластівці і висівки з пшениці, горіхи, хліб грубого помелу і зелень, особливо — овочі листових видів.

Вітамін B6

Ця речовина потрібна, щоб весь час контролювати метаболізм, а також допомагає щитовидній залозі при виділенні гормонів. Якщо ви часто вживаєте цей вітамін, знизити вагу буде набагато легше. Для цих цілей потрібно їсти такі продукти: цільні злаки, пророслі пшеничні зерна, овес, різні горіхи, курку, рибу, м’ясо, яйця, картоплю, капусту, рис.

Вітамін В8

Ця речовина може спалити зайвий жир, який накопичується в організмі в організмі. Щоб отримати його потрібно постійно отримувати з їжею сою, печінка, горіхи, цитрусові фрукти, пророслі злаки.

Вітамін B12

Даний елемент відіграє не останню роль при засвоєнні деяких вуглеводів і жирів, а ще дозволяє людині довгий час не втрачати працездатність. Його не можуть отримати вегетаріанці, так як він є лише в продуктах тваринного походження — рибі, м’ясі, печінці, дарах моря, яйцях і в молоці.

Щоб жири як необхідно спалювалися, людині потрібно і аскорбінова кислота, якої чимало в різних видах капусти і цитрусах, в ківі і солодкому перці.

Вітамін D

Він відповідальний за відчуття ситості, тому потрібно пам’ятати і про нього. Людина може отримати його від сонця, проте є він і в звичній їжі: рибі, сирі і маслі тваринного походження.

Незважаючи на те, що ми розповіли вам, які вітаміни вживати, якщо хочете знизити вагу, не слід обмежуватися лише препаратами або вживанням певних продуктів, а й почати харчуватися повністю правильно. Це — головна запорука стрункої фігури!Вітаміни для схуднення (назви, відгуки)