Випадання волосся у жінок, лікування

У процесі життєдіяльності людини, волосяні цибулини систематично оновлюються, і на місці випав волоса, виростає новий. Даний процес оновлення, відбувається не тільки через певний проміжок часу, а щодня. Розчісуючи волосся, вони випадають в малому, непомітному для нас кількості, і це цілком нормально.

    Надмірне напруження, недолік сну Наслідок прийоми медичних препаратів Перегрівання або переохолодженн голови. Брак вітамінних і мінеральних речовин. Збій гормонів. Якщо жінка вагітна. Клімакс. Хронічна хвороба. Перенавчання. Зловживання
    миттям голови. Неправильно підібрана косметика. Сушка еклектичними фенами і утюжками. Часте фарбування. Тугі варіанти зачісок. Реакція на зміну пори року.

У разі, якщо у жінки стався якийсь збій, або є захворювання, в першу чергу про це сигналізують волосся, стан нігтьових пластин. Для усунення цього, потрібно виявити причину.

Щодо періоду, коли жінка виношує дитину, то саме тоді її шевелюра набуває набагато більш щільну структури, перестають ламатися, добре ростуть. Як тільки народжується дитина,

починається зворотний процес, особливо в тому випадку, якщо дитина годуватися грудьми.

Якщо ви стали помічати, що у вас випадає волосся, насамперед необхідно відвідати трихолога. Після здачі всіх аналізів, виявлення причини, буде призначено якісне лікування.

У тому випадку, якщо у ваших предків спостерігалося облисіння, то на жінках це може позначитися тільки в період початку клімаксу.

Поганий обмін речовин, нестача жіночого гормону, недостатній прийом вітамінних комплексів — це все згубно діє на стан волосся.

Для підтримки здорового волосся варто утриматися від щоденного миття, віддавайте перевагу сушку природним шляхом, не фарбуйте волосся, підбирайте засоби по догляду за волоссям, які відповідаю вимогам вашого волосся, намагайтеся приймати більше вітамінних добавок як в капсулах, так і в буденному їжі.

Деякі пропозиції по самостійному лікуванню випадіння волосся у жінок:

    Масажуйте коріння волосся, це налагодить динаміку надходження крові до цибулин; живіть шкіру голови ефірними маслами; скористайтеся народними засобами, тобто використання цибулевих, яєчних масок. Обполіскуйте голову відварами трав; збільшите вживання молочної продукції; чи не розчісуйте вологе або мокре волосся; почніть правильно харчуватися.
Гимнастки со скакалкой. Укрепление передней брюшной стенки. Уроки элегантности.
Випадання волосся у жінок, лікування
Рубрика: UA.