Викуп нареченої вдома

Читати лише нареченим!

В інтернеті можна знайти чимало віршованих текстів, де пропонуються різні варіанти викупу нареченої вдома. Є у цих текстів кілька мінусів:

    не завжди просто знайти подружку, яка вивчить вірші напам’ять, а з папірця це виглядає вже дуже примітивно; тексти надто однотипні.

Тому пропоную кілька варіантів простіше. З розряду тих, де нічого не треба вчити заздалегідь.

Долоньки

Вирізати з кольорового паперу або картону силуети долоньок — 5-6 штук (подруги, мами, кошеня, дитини, бабусі, сусідки тощо, в

тому числі нареченої). На зворотній стороні підписати, де чия долонька. Наклеїти скотчем в області кисті ці долоньки на вхідні двері. Наречений раз вже прийшов просити руку коханої, то повинен знайти її долоньку. Помилився — плати.

Поцілунки

На аркуші формату А4 залишають губною помадою 5-6 поцілунків наречена і її подружки. Поцілунки пронумерувати. Наречений вгадує, а у випадку помилки — платить.

Ромашки або Зоряний шлях

На пелюстках ромашки, зробленої з кольорового паперу записані

числа, що мають відношення до нареченої (День народження тещі, номер квартири, зріст, розмір ніжки, номер школи, яку закінчила наречена, номер мобільного телефону тощо) Відриваючи пелюстки наречений повинен розшифрувати числа. Аналогічно числа пишуть на зірочках, якими увішана штори, килим або стіна під’їзду. Не вгадав — плати.

Гадання на нареченого

На таці кілька чайних чашок, перевернутих догори дном. Наречений повинен по черзі перевернути три з цих чашок, а ми подивимося, що у нареченого в житті буде на першому місці, що на другому, а на третьому… Під кожною чашкою — один з предметів:

    монета — означає, що заробляти добре буде: цвяхи — майстровий, буде вміло вести господарство; пустушка — турбота про дітей; рибальський гачок — завжди забезпечить родину рибою; ключ — подбає, щоб сім’я мала нову квартиру, машину; квітка або золоту прикрасу, колечко, сережка — дружину любити буде.

На дверях висить плакат у вигляді оголошення. Там де зазвичай відривні аркуші з телефоном, букви дівочого прізвища нареченої. Відриваючи по одному листочку наречений повинен покликати наречену на зазначену букву. Якщо затнувся — плати.

Фальшива наречена

За дверима, де знаходиться наречена попередньо заховані фальшиві нареченої. Нареченого просять описати зовнішність нареченої, яку він сподівається побачити за дверима. А після цього випускають дитини, одягненої в сукню сніжинки і з крихітної фатою на голові. Слідом за дівчиною виходить хлопець, закутаний у біле простирадло або білу гардину, знову ж таки з фатою з тюлевої завіски. Хлопець з яскраво нафарбованими губами сором’язливо прикриває обличчя, а потім намагається поцілувати нареченого, чим викликає сміх у присутніх.

Взуття для попелюшки

Коли наречений потрапляє в кімнату нареченої, то виявляється, що у неї немає туфельки. Нареченому пропонують з 5-6 коробок знайти потрібну. Платить за кожну помилку, поки не знайде потрібну коробку.

Заповни табуретку

Перед нареченими ставлять табуретку і просять подбає, щоб кожен кут був заповнений. Щоб в одному кутку задзвеніло — покласти монети. Щоб в іншому кутку зашелестіло — покласти паперові купюри. Щоб у третьому кутку забулькало — поставити пляшку шампанського чи горілки. Щоб у четвертому кутку розвеселило — іграшка для дитини.

Тест для нареченого

Перед нареченими ставлять пластмасовий яскравий таз, в який просять покласти те, що він вважає для нареченої найціннішим. Навідними питаннями підводять до того, що найцінніше це він сам.

Ім’я нареченої — цінність

Нареченому пропонується викласти на столі ім’я нареченої монетами або паперовими купюрами. Якщо буде такий етап, то краще тихенько заздалегідь попередити нареченого, щоб він наменял грошей і не опинився в незручній ситуації.

Останнім часом з’явилася така послуга, яка передбачає, що додому до нареченої, приходить спеціальна людина, як костюмований так і немає і проводить цей самий викуп.

Художественный макияж. Травяные ванны. Оценка кожи.

Викуп нареченої вдома

Викуп нареченої вдома
Рубрика: UA.