Види масажу: 23 найпопулярніших

Серед різних способів оздоровлення та релаксації один з кращих — масаж. Процедура масажу протягом тисячоліть була невід’ємною частиною життя людини. Люди давно зрозуміли, що при механічному впливі на різні частини тіла досягається лікувальний ефект. Масаж надає вплив на шкіру і м’язи, і основна його мета — зняття напруги. Сьогодні існує безліч методик масажу, і кожна має свої особливості. LifSPA призводить 23 найпопулярніших у всьому світі способу масажу.

Російський масаж

Застосовується для зміцнення м’язів, відновлення

нервової та дихальної системи, для боротьби з порушеннями сну.

Шведський масаж

Проводиться сильно і глибоко. Шведський масаж ще називають спортивним масажем, оскільки він дуже корисний при сильних фізичних навантаженнях на м’язи і суглоби. При виконанні цього виду масажу терапевт намагається проникнути глибоко в тканини, щоб розтерти ущільнення, розтягнути судинно — нервові пучки і м’язи.

Релаксуючий масаж

Його особливістю є щадні, поверхневі, що не тривожні м’язи дотику,

розминання та погладжування. Релаксуючий масаж повинен бути дуже ніжним і розслаблюючим.

Гідромасаж

У момент подання водних струменів виникає відчуття невагомості, релаксації. Цілюща сила підводного масажу і вплив водного середовища допоможуть вам відмовитися від вантажу земних поневірянь і клопоту.

Масаж гарячими каменями

Масаж виконується камінням вулканічних порід, які формувалися на схилах діючих вулканів і повільно остигає. Ці камені містять величезну кількість корисних мікро-і макроелементів, магній, залізо.

Есален — масаж

Техніка Есален — масажу поєднує прийоми шведського, рефлекторного та лікувального масажу, східних методів, сучасних принципів поглибленого дихання і фізіології, практики Фельденкрайза (м’який фітнес ) і гештальт — терапії, масажу голови. Есален — масаж об’єднує в собі постукуючі і погладжують, що розгойдують, що розминають і розтягують прийоми.

ЕндермологічНИй масаж

Інакше називається LPG масаж. Методика LPG масажу безболісна, дуже приємна по відчуттях. Процедура LPG полягає в обробці м’язового шару і підшкірно — жирової клітковини вакуумним впливом, шляхом глибокого та інтенсивного розминання спеціальними роликовими маніпула в різних режимах.

Лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масаж очищає лімфатичні судини і протоки від шлаків, прискорює процеси їх виведення з організму.

Рефлексогенний масаж

Хоча рефлексологи іноді називають цю процедуру масажем стоп, це більше, ніж простий масаж ніг. Рефлексологія передбачає вплив на певні точки на стопі, відповідні проекціям різних органів. Рефлексогенний масаж дуже розслабляє і особливо корисний для людей, які багато часу проводять стоячи.

Аюрведичний масаж

Цей унікальний вид масажу заснований на глибокій роботі з м’якими тканинами — шкірою, підшкірної клітковиною, м’язами і внутрішніми органами. Як результат — зникнення напруги в м’язах, поліпшення кровообігу і лімфовідтоку, посилення енергетичного потоку.

Тайський масаж

Воістину чудотворний, що зціляє безліч недуг метод, пронизаний стародавніми духовними традиціями Таїланду. Масаж врівноважує енергію тіла, використовується м’який тиск на певні точки. Тайський масаж включає також компресію і розтяг. Ця процедура зменшує прояви стресу, підвищує гнучкість і діапазон рухів.

Цигун — масаж

Цей східний вид масажу спрямований на відновлення енергетичної рівноваги, а слідом за цим — фізичного здоров’я людини. Він являє собою фізіологічний масаж, який проводиться від центру до периферії, включаючи практику точкового масажу.

Ломі-ломі

Це священний гавайський масаж з використанням спеціальних масел. Поєднує в собі глибоке м’язове розминка і вплив на підшкірно — жирову клітковину, лімфодренаж, . Масаж робиться по всьому тілу, в ході масажу майстром використовуються долоні, передпліччя, подушечки і фаланги пальців, лікті.

Рейки

Особливою технікою впливу руками на тіло і натисканням на певні акупунктурні точки майстер знімає енергетичні блоки і відновлює перебіг енергії.

Ароматерапевтичний масаж

Масажист може вибрати масла, які розслаблюють, активізують, знімають стрес, відновлюють енергетичний баланс організму. Цей вид масажу особливо підходить для людей, чий спосіб життя нерозривно пов’язаний із стресовими ситуаціями і емоційним перевантаженням.

Медовий масаж

Використовується мед різних сортів і часу витримки. До цілющих властивостях меду додається механічний вплив і виходить унікальний метод відновлення організму після інтенсивного фізичного навантаження, після травм і хвороб, Застосовується також при захворюваннях легенів, а останнім часом — в антицелюлітних програмах.

Іспанський масаж

Головна відмінність цього масажу — в пластичності рухів. Прийоми виконуються всіма поверхнями рук. Це дуже глибокий масаж, після якого досягається повне м’язове розслаблення.

Шиацу

Це точковий масаж, під час якого виробляються ритмічні натискання пальцями, долонями або ліктями на ділянки шкіри в проекції біологічно активних точок або навколо них. Такий вплив не тільки фізично зміцнює організм, але і сприяє правильному перерозподілу енергії.

Тайський масаж трав’яними мішечками

Унікальні мішечки наповнені сумішшю сушених тайських рослин, таких як, наприклад, гірський імбир, куркума, кафрский лайм, кріптолепсіс, куркума ароматична, пачулі, камфора. Масаж полягає в м’якому впливі на тканини організму теплих мішечків з травою. При впливі на акупрессурниє точки відбувається вивільнення ендорфінів, які блокують біль. Результатом є не тільки зникнення болю, але і збільшення потоку крові в потрібну область тіла.

Турецька мильний масаж

Ця процедура являє собою прекрасне поєднання дивно приємних і одночасно корисних омолоджуючих процедур, що включають традиційну турецьку лазню — хамам, натуральний пілінг і мильний масаж.

Антицелюлітний масаж

Один з » актуальних » видів масажу тіла, спрямований насамперед на глибоку опрацювання підшкірно — жирової клітковини, зв’язок і м’язів. За своїм відчуттям цей масаж більш болючий, ніж звичайний. Основною його функцією є попередження розростання сполучної тканини, яке відбувається загибелі жирових клітин.

Китайський масаж

Традиційний китайський масаж проводиться в спеціальному одязі зразок піжами і полягає в розтягуванні і розминці кінцівок. Застосовуються елементи гімнастики ушу.

Широдара

Традиційний індійський масаж в чотири руки. Його ще називають » масажем третього ока » , оскільки в ньому використовується підігріте масло, яке тонкою цівкою ллють пацієнтові в точку на лобі — так звану область третього ока.

Упражнения для укрепления живота от стенки. Упражнения по укреплению стенки живота. Лечебный состав для волос.
Види масажу: 23 найпопулярніших
Рубрика: UA.