Вибираємо подарунок мамі і для мами

«Мамою не народжуються, мамою стають»

Без матері з’явиться на світ поки ще не можна. Саме цій людині ми повинні бути безмежно вдячні. Рано чи пізно, за безсонні ночі, гори пелюшок і загиджені кофточки доведеться «платити». Але для мами ж нічого не шкода…

ЩО МОЖНА ПОДАРУВАТИ МАМІ?

Адекватна мама рада будь-якому сувеніру від своїх дітей. Не настільки важливий предмет, як увага до коханої людини. Звичайно, якщо дозволяють ресурси, на купівлю подарунків заборони немає.

Подарунки від усього сердца. Подарок мамі робіть

своїми руками. Це найкращий варіант. Подумайте, чого б вона хотіла, і змайструєте (самі або зі сторонньою допомогою). Корисна річ завжди в господарстві знадобиться. Якщо на рукоділля катастрофічно немає часу, то або ви серйозний бос, або ліниві!

НАВІТЬ ПРЕЗИДЕНТ АМЕРИКИ РОЗПОЧИНАЄ СВІЙ ДЕНЬ В БІЛОМУ ДОМІ ІЗ ДЗВІНКА МАМІ

Спочатку даруєте подарунки потрібні, десь років 25: за всі роки, що на ваше виховання витратили батьки. А потім можна даремні речі дарувати.

Без прив’язки до свята, кожен день вітайте

маму на словах. Сказати з ранку «спасибі» — дрібниця, але ж приємно. Якщо бачитеся не так часто, то ніщо настрій не підніме краще, ніж телефонний дзвінок вранці. Незвичайний подарунок мамі — листи (бажано звичайною поштою). Так приємно отримувати звісточку від дітей. Напевно, мама буде збирати кожен конверт. Ось і до найближчого свята подарунок намалюється. Не потрібно буде питати всіх підряд, що подарувати мамі на день народження. Скринька, шкатулочку, коробочку — красиву ємність — для ваших рукописів! З часом в коробці місце закінчиться, тоді несіть мамі «дошку пошани», на яку вона Прикуй листи. Будьте впевнені, саме цей подарунок буде красуватися на самому видному місці, адже нічим мати так не пишається, як своїми дітьми.

І там вже точно з’явиться кілька сувенірів зі шкільного минулого, коли вчителі розповідали, що подарувати.

«Мамі на день народження» — половина співробітників СітіФрога в молодших класах зробили саме такий подарунок в альбомі для малювання.

З нагоди… Приводи бувають різні: день народження, Новий рік, 8 березня, День матері, професійне свято, річниця весілля. Це короткий список днів, які в календарі хорошого дитини (без образ) якось позначені. На кожен зі свят особливих критеріїв для вибору подарунка мамі немає. Тільки враховуй час року і все. Наприклад, що подарувати мамі на 8 березня? Звичайно, нові рукавиці або красиві шкарпетки не до випадку. А вони ж дуже доречні на Новий рік.

На день народження підбирайте «душевний» подарунок, який або навіє спогади, або викличе бурю емоцій. Сльози щастя — ось, що можна подарувати мамі на день народження. Вона повинна плакати, як після новини, що стане бабусею.

На Новий рік чи Різдво мамі необхідні обновки. Речі теплі і корисні. Бійтеся банальності. Светр, кофта, спідниця — не варто. Є шанс прогадати. А от якщо це будуть колготи на велику кількість ден або хустку з ангорської кішки, січня з лютим мама проведе в них.

Подарунок на 8 березня мамі підбирають так, як і будь-якій жінці. У День матері зробіть все, щоб вона відчувала себе потрібною. Заведіть традицію поповнювати альбом новими фотографіями. Нехай на початку травня у вас в графіку завжди значиться фотосесія з рідними.

Далі ми наведемо список подарунків на кілька років вперед. Дочитайте…

НЕЗВИЧНИЙ ПРИВІД

Якщо знайома дівчина при надії, подарунок теж потрібен. Адже після пологів вона стане мамою. Що можна подарувати мамі на день народження первістка? З досвіду багатьох батьків: хороша дитячий одяг, підгузники, побутова хімія для малюків — топ-3 найбільш затребуваних подарунка. Молодим батькам знадобиться і коляска, і колиска. Хороший варіант — слінг (бандаж для носіння дитини на руках) або дитяче крісло в автомобіль. Загалом, критерій потрібності на першому місці. У разі повного достатку у всьому, шукайте красиві повзунки, чепчики, в’язані шкарпетки і інш.

Ось так аж до 3 років. Правда, через рік доведеться два подарунки готувати, адже однорічній дитині підібрати подарунок теж необхідно.

ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ

Далі наведений список подарунків, які можна дарувати мамі в різні роки з різних приводів.

Ось, що можна подарувати мамі на день народження: сімейний портрет або генеалогічне дерево, шкатулка, 100 свічок на 100 років життя, величезний торт з красивою написом, авторська лялька, путівка в теплі краї на двох, настінний годинник.

Ось, що подарувати мамі на Новий рік: нові рукавички або рукавиці, шарф, уггі або термобілизна, набір келихів або фруктовниць (для мандаринів), побутова техніка, постіль або плед, піжама або халат, набір для рукоділля (нитки, спиці, гачок, паєтки), самовар або термос.

Ось, що подарувати мамі на 8 березня: стильна капелюшок, натуральна косметика або масаж, рукодільні серветку або набір столового текстилю, велосипед або тренажер, парасолька з її портретом.

Ось, що подарувати мамі на День матері: фотоальбом або фоторамка, замовна фотосесія, сімейний вечерю, відеопривітання або відеоролик, привітання на рекламному носії (білборд, лайтбокс біля будинку), новий телефон, гарна книжка.

Ось, що подарувати мамі на професійне свято: нова сумка, ще одна сумка (сумок багато не буває), чашка, пенсійне посвідчення або обкладинка для трудової книжки.

Завжди актуальні: прикраси (не біжутерія), наручні годинники, квіти, солодощі, шуби і дрібнички з валяного вовни.

Упражнения для передней стенки живота. Укрепление мышц передней брюшной стенки. Занятия для мальчиков с гантелями.
Вибираємо подарунок мамі і для мами
Рубрика: UA.