Вибираємо чоловіка за знаком Зодіаку

Вибираємо чоловіка за знаком Зодіаку

Гороскоп чоловіка показує вплив зірок і планет на дану сторону вашого життя, і допоможе пояснити ваші дії вчинки.

Гороскоп чоловіка для Овна

Борець за сімейні цінності

Овен викликає інтерес у жінок з часів кам’яного століття, оскільки уособлює собою тип справжнього чоловіка — ватажка, воїна і щасливого мисливця на мамонтів. Овен впевнений в собі як чоловік, цілеспрямований, честолюбний, смів, прямодушний. На нього можна обпертися у важку хвилину. Він уміє прініматьфешенія і бути захистом.

У Овна висока потенція. Але є й недоліки: захоплюється і закохується по багато разів. І як правило, домагається свого. Звідси — діти після розлучень і аліменти.
Юнацький максималізм заважає йому домовлятися, Овен завжди хоче все зробити по — своєму. Овен гарячий, але відхідливий, не тримає зла і готовий заради сім’ї йти у вогонь і в воду. Розумна жінка завжди знайде спосіб їм управляти, діючи переконанням і ласкою, тобто методом батога і пряника. Нехай він працює і заробляє, творить і чинить,
захоплюється і ризикує. Це його невід’ємне право. Це у нього має бути, і тоді він залишиться з вами. Овен не любить рутини, а в сімейному житті особливо. У шлюб вступає рано і зазвичай одружується на тих, на кому не треба. У астрологію не вірить з принципу, чужих порад не слухає, маючи намір вчитися на власних помилках. Жити з Овном цікаво, але неспокійно.

Гороскоп чоловіка для Тельця

Закоханий рахівник

Поєднує в собі працьовитість і лінощі, хазяйновитість і інертність, ідеалізм і приземленість. Телець може увійти в становище, взяти на себе багато чого. На нього можна покластися, оскільки він терплячий і наполегливий. Як правило, це людина добрий, м’який і спокійний.

Телець — людина домашня, в сімейному житті він завзятий консерватор і непослідовний упертюх. Це людина звички, і тому досить передбачуваний. Його можна звинуватити в пасивності, але тільки не в непослідовності. Однак авторитет дружини може придушити його ініціативу. Телець добре розбирається в матеріальних, практичних питаннях і небайдужий до всіх радощів життя. Він сильно залежить від еротичного початку і повинен бути ситий і задоволений як духовно і матеріально, так і фізично.
У Тельця інтимні стосунки з грошима, він уміє вести сімейний бюджет і знає ціну речам. Але його потрібно постійно підганяти, волаючи до почуття обов’язку, совісті і обов’язкам глави сім’ї. Він хороший сім’янин, любить дітей, лояльний до всіх родичів. Миттєвих рішень та швидкості реакцій від нього промінь — т ше не вимагати. Зміни йому ні до чого. У будинку у Тельця повинен бути затишок і порядок, і тоді все буде добре.

Гороскоп чоловіка для Близнюків

Непоседа в колі сім’ї

Думки Близнюків випереджають їх вчинки. До любові такої чоловік ставиться практично, з розрахунком. Почуття ніколи не затьмарюють його розум. У ділових і практичних питаннях його здатності дуже навіть знадобляться. Вміє заговорити жінку до » втрати свідомості » і справити враження. Він все знає наперед, цікавий і заповзятливий. Швидко змінює погляди, смаки і жінок. Дітей заводити не поспішає. Сімейне життя може його обтяжувати своєю одноманітністю і рутиною.

У будинку буде все вирішувати сам і навіть командувати. Він допускає, що жінки емоційні, і визнає, що вони чутливі. Але ніколи не зрозуміє жіночих переживань. І не тому, що грубий, тупий і інше. Швидше навпаки. Просто він не може відчути те, що відчувають інші. І буде вважати ваші емоції непотрібної дурощами і тратою сил. Хоча погодиться, що «так, у жінок так буває». Мінливість і поверховість, тяга до ризику і змін — це його недолік в якості чоловіка. Рухливий розум, швидкість реакцій і легке, з гумором, ставлення до життя — його перевага.

Гороскоп чоловіка для Рака

Професійний домовик

У Рака багата фантазія, емоційність, але почуття свої він приховує навіть від близьких. Рак вельми ревнивий, досить ранимий і злопам’ятний. Його ставлення до життя дуже вже сильно залежить від настрою. Не знаючи про це, можна образити його почуття власної гідності. Рак вірний сім’ї, дружині, любить дітей. Сімейне життя з її традиціями і укладом начебто створена для нього, що не заважає багатьом Ракам мандрувати по світу і шукати незрозуміло що. Незважаючи на це, чоловіки — Раки рідко перебувають на самоті, а переходять, як естафетна паличка, від однієї жінки до іншої.
Рак вміє жити сімейним життям. Він хороший господар у домі і готовий брати на себе керівництво сімейними справами. Вибирає дружину ретельно і обережно, оскільки жінка з сильним характером може пригнічувати його психіку і псувати йому кров. Хоча такий чоловік і сам готовий грати в супермена і небайдужий до лестощів. Рак не любить сварок, суперечок і ніколи не буде виносити сміття з хати. У будинку йому потрібні затишок і увага. Сторонні в його родині бувають рідко. Коли доводи розуму виявляються марні, Рак вдається до інтуїції. Вона допомагає йому орієнтуватися в життєвому морі і позбавляє його від особистих помилок.

Гороскоп чоловіка для Льва

Королевич на господарстві

Лев авторитарний, але готовий протегувати. Він любить себе і знає собі ціну. Але його самооцінка зазвичай завищена. Лев буде вимагати від своїх жінки, дітей любові, слухняності і уваги, вважаючи за краще командувати. Хоча Лев гордий і самолюбний, він може одружитися з розрахунку. І стає чоловіком раз і назавжди або, навпаки, змінює дружин і коханок як рукавички. Поки Лев не нагуляется, спокою в сім’ї не буде. Лев обожнює розкіш, він щедрий, благородний, але авантюрний.

На нього важко не звернути увагу, і Лев цим користується. Високе почуття власної гідності допомагає йому знаходити гідного партнера, а зайва самодостатність робить смішним. Маса енергії не дозволить Льву засиджуватися вдома. Це діяльна, впевнена в собі натура. Він буде брати собі те, що вважає належним йому по праву. Життєві невдачі можуть надовго вивести його з рівноваги. Тому Лев, який погано заробляє, не займає важливого місця в суспільстві, вже не Лев, а невеликий деспот в сім’ї — той, кому ще не придумали назви.

Гороскоп чоловіка для Діви

Службовець домоуправ

Такий чоловік практик, реаліст, скептик. На сімейне життя він дивиться тверезим і спостережливим поглядом, до всього, що в ній відбувається, відноситься розважливо. З його позитивних якостей можна відзначити ощадливість і працьовитість. З негативних — зайву критичність по відношенню до дружини і родичів. Чоловік-Діва емоційно стриманий. Він вибирає дружину старанно, вимоги його розумні, але великі. До дітей ставиться прохолодно, одного спадкоємця йому зазвичай вистачає. Готовий допомагати дружині в домашніх справах і забезпечувати сім’ю.
Може взяти на себе управління сімейним бюджетом. Зазвичай будує сімейні плани. Речі, в яких не розбирається, з полюванням ) й передоручає дружині. Однак передоручає, але перевіряє! Чоловіка — Діву можна визнати хорошим сім’янином, але в житті нерідко відбувається так, що він йде з сім’ї. Причиною тому може бути явне енергетичне перевагу над ним жінки, яка починає командувати не тільки в будинку, але і їм самим. Тоді чоловік стає впертим і дратівливим і сімейне щастя закінчується.

Гороскоп чоловіка для Терезів

Гарант співробітництва

Цей тип чоловіка в спілкуванні ввічливий, ввічливий, невимушений. Чим викликає симпатії і любов. У ньому добре розвинене естетичне почуття, почуття міри і такту. Однак м’які манери не заважають йому виявляти характер, який може бути досить жорстким. Він емоційно холодний, відсторонений від того, що відбувається, хоча завжди в курсі подій. Він тяжіє до життя в суспільстві, повної фарб, змін, розмов, зустрічей і необов’язкового флірту.

Сімейне життя для нього природна, адже він природжений партнер в житті і так і сприймає свою обраницю. Тому в шлюб він вступає легко, але так само невимушено і розводиться. Чоловік — Терези надає значення положенню обраниці в суспільстві і зовнішній стороні справи. При цьому сам він високої думки про себе і часто виправдовує цю оцінку У побуті лояльний, поступливішим.
Якщо справа не зачіпає чогось важливого, легко йде на компроміс. Але своїх рішень щодо серйозних питань не змінює. Домашні обов’язки виконує з небажанням, важко переносить фізичну працю і психологічні навантаження. І жінці не заважає відразу знати про це. Зате в його об’єктивності та неупередженої оцінки сімейних справ можна не сумніватися.

Гороскоп чоловіка для Скорпіона

Мисливець за привидами

Поєднує в собі вольові якості і пластичність, що позначається на його ролі чоловіка. Де треба, він натисне, де треба, відпустить, але все одно буде робити по — своєму. Зі Скорпіоном не варто вступати у відкриту конфронтацію. А грати з ним в психологічні ігри — тим більше. Він вийде з них переможцем, хоча які можуть бути перемоги у подружжя, крім загальних перемог? Скорпіон ревнивий і пристрасний.

Внутрішнє життя його багата й напружена, але ховається не тільки від сторонніх, але навіть від близьких людей. Зате від самого Скорпіона приховати що-небудь важко. Він проникливий і воліє діяти неявно, але результативно.

Скорпіон практичний у справах, знає толк у фінансових питаннях. Ці справи в сім’ї потрібно довірити йому відразу, щоб не викликати зайвих розмов. Будучи все ж жіночим знаком зодіаку, він при бажанні завжди знаходить підхід до жіночого серця, однак здатний безцеремонно залізти в душу.

У житті Скорпіона багато залежить від того, домагається він своїх цілей, а сам він занадто залежний від власних бажань Якщо з цим все гаразд, то він добрий, приязний, любить дітей і дружину.

Гороскоп чоловіка для Стрільця

Романтик сімейного укладу

Стрілець часто закохується, але непостійний у своїх при — в’язаних Це зразок театрального героя — коханця Він ідеалізує сімейне життя, жінок і кохання, а потім, в разі невдачі, розкаюється і шкодує — до наступної спроби знайти сімейне щастя. Якщо таке не настає, Стрілець може стати завзятим циніком. Тим часом це впевнений у собі, захоплюється і активний персонаж театру життя.

У Стрільця багато позитивних якостей. Він прямодушний, чесний, оптимістичний, незалежний Може носити жінку на руках. Правда, досить нетривалий час. Найбільше Стрілець цінує особисту свободу і різноманітність у життя.

Це весела людина, і з ним дійсно не засумуєш. Сімейними справами він предпо читає себе не навантажувати, передовіряючи всі рішення своєї обраниці. Тому його дружині доведеться проявити масу терпіння, щоб зберегти сім’ю.

Стрілець інстинктивно намагається уникати гострих кутів і любить протегувати. У нього завжди маса ідей і планів. Такому чоловікові потрібно знати, що він вільний чинити, як хоче. Ця ілюзія свободи може надовго утримати нашого мандрівника у сімейного вогнища.

Гороскоп чоловіка для Козерога

Адміністратор осередку суспільства

Козеріг реаліст в побуті і консерватор в сімейному житті. Домострой — його улюблений вид управління сім’єю, хоча по ньому цього не скажеш. Сім’я для Козерога — відповідальна соціальна щабель і показник його досягнень. Він може не бути там явним лідером, але далекосяжні плани і важливі рішення краще довірити йому Козеріг працьовитий, серйозний, але упертий і насилу міняє усталені погляди. У почуттях Козеріг сдер — жан, однак терплячий і надійний.

У Козерога добре розвинене почуття обов’язку, але воно не дає йому розслабитися. Ще він любить дотримуватися пристойності, а також вчити, повчати і наставляти на шлях істинний. Меланхолія і невпевненість в собі заважають проявитися його цілеспрямованості і честолюбства. Тому дружина повинна надавати чоловікові хоча б моральну підтримку, а не пиляти його за відсутність ініціативи, нелюдимость або які-небудь інші дивацтва і забобони.

Самотністю Козеріг не обтяжується, оскільки внутрішній світ його багатий і різноманітний, В шлюб вступати він не поспішає, вважаючи за краще спочатку чогось досягти в житті. Козеріг однолюб, але молодшає з віком. Звідси » сивина в бороду, біс у ребро » .

Гороскоп чоловіка для Водолія

Новатор побутового жанру

Водолій по складу характеру — це оригінал і новатор, в тому числі і в сімейному житті. У його будинку і сім’ї буде щось особливе, нестандартне. Однак Водолій сам собою породжує і несподівані зміни, наприклад розлучення. Він може захопити будь-яку жінку своєю неординарністю і самобутністю.

Але в шлюб вступати не поспішає, оскільки цінує особисту свободу і воліє дружні стосунки формальним чи зобов’язуючим. Зважується на такий крок з любові або з практичних міркувань. Зате він дозволить дружині бути самою собою, не буде вчити жити її і нав’язувати свої смаки домашнім.
Водолій активний і практичний, тому легко стає лідером і авторитетом в будинку. У сім’ї він одночасно рассудочен і активний, демократичний і лояльний. Це його перевага. У прояві почуттів Водолій стриманий, навіть прохолодний. Це його недолік, з яким жінці важко примиритися. Водолій досить непостійний, але зберігає вірність чоловічу дружбу і сімейних традицій.

Жінки Водолій вибирає, хоча вміє закохуватися. Сім’єю свої інтереси ніколи не обмежує.

Гороскоп чоловіка для Риб

Мешканець з неясними намірами

Чоловік-риби емоційний, м’який за характером, але упертий Настрій його змінюється так само швидко, як і бажання. Він досить чутливий, а його внутрішнє життя вельми глибока, тому нерідко така людина виглядає аморфним, ухильним і потайним. Або являють оточуючим повну протилежність названих якостей.

Зате він може увійти в становище, зрозуміти, поспівчувати, надати моральну підтримку. Це хороший психолог і сімейний психотерапевт, якому нерідко самому потрібна допомога.

Чоловік-риби знаходить підхід до жіночого серця, тягнеться до жінок з сильним характером. Проте сильна жінка може придушити творче начало, яке в ньому присутня. Чоловік-риби між тим заповзятливий, але непослідовний і часто перебуває в мріях з приводу свого світлого майбутнього. Багата уява допомагає йому шукати варіанти і заважає їх здійснювати на практиці. Його потрібно заохочувати Йому треба допомагати, його потрібно підтримувати.

Він хороший коханець, добрий батько, чуйний чоловік, але у нього може бути слабка воля, а тому проявляється схильність до пороків. Дружелюбність і пластичність — його перевага. Небажання брати на себе відповідальність і фаталізм — його недолік.

Как укрепить брюшную стенку. Укрепить брюшную стенку. Идеалы человека в разные эпохи.

Вибираємо чоловіка за знаком Зодіаку

Вибираємо чоловіка за знаком Зодіаку
Рубрика: UA.