Вибір дати весілля

Ви вирішили одружитися. Настав час для вибору дати весілля. Багато хто ставиться до цього, як до звичайного справі. Однак деякі люди, охочі, щоб нова сімейне життя було не тільки щасливою, але і тривалої, більш ретельно і серйозно підходять до вибору дня торжества. Для цього вони вивчають літературу, різні поради астрологів і весільні календарі, в яких докладно розписаний кожен місяць і день.

Звичайно, можна не зациклюватися, а призначити весілля на день, який асоціюється з приємним пригодою. Наприклад, це може бути день знайомства, день народження

одного з майбутнього подружжя, день пропозиції та багато іншого. Якщо ж вибір дати весілля викликає сумніву, тоді варто прислухатися до астрологів і прикметами, який існують з давніх часів. Особливо це кається забобонних пар, які довіряють прогнозам предків.

Що ж обіцяє кожен місяць року для сімейного життя?

Січень

Весілля в січні є небажаною, оскільки предки стверджують, що щастя не затримається в новій сім’ї і призведе до вдівства.

Лютий

Одруження в лютому гарантує парі міцну

сімейне життя, наповнену любов’ю, взаємодовіри і вірністю.

Березень

Березнева весілля змусить наречену покинути рідний край і жити з чоловіком на чужині.

Квітень

Весілля в квітні принесе мінливість у сім’ю, яке зміняється то радістю, то сумом.

Травень

Травень категорично відкидається і не рекомендується для укладання шлюбу. За одним прогнозам подружжя будуть все життя маятися, а за іншими — сімейне життя буде порушена зрадою одного з подружжя.

Червень

Червнева весілля подарує солодку сімейне життя, яка буде схожа на найщасливіший час молодої пари — медовий місяць.

Липень

Липень привнесе різноманітність, подарувавши, як хвилини радості, так і хвилини горя. Однак люблячі дружини зможуть з усім впоратися.

Серпень

Весілля, організована в серпні, зробить подружжя не тільки коханими, а й справжніми друзями, що так необхідно для щасливого шлюбу.

Вересень

За передбаченнями предків, якщо подружжя бажають прожити тихе і спокійне життя, для весілля краще вибрати вересень, який назавжди скріпить союз закоханих.

Жовтень

Жовтень краще уникати, оскільки пару чекатимуть важкі часи, з якими не кожен зможе впоратися.

Грудень

Весілля в грудні гарантує, що любов молодожон з кожним днем зростатиме, а сімейне життя буде наповнена яскравими і щасливими подіями.

Що ж до дня тижня, в який проходитиме весілля, давайте дізнаємось у астрологів.

Понеділок

Понеділок є найбільш підходящим днем для одруження.

Вівторок

Вівторок розчарує молодих і наповнить сімейне життя постійними сварками, які негативно позначаться на любовних відносинах.

Середа

Якщо ви не готові миритися з зрадами чоловіка, тоді варто задуматися над правильністю вибору дня, а може навіть і кандидатури. Адже середовищем керує Меркурій, який мінливий, як і вітер.

Четвер

Четвер привнесе в життя сім’ї лідерські якості. Подружжя займатимуться самореалізацією, будуть домагатися нових вершин. Якщо ви не готові до активної сімейної життя, зупиніть свій вибір на іншому дні тижня.

П’ятниця

П’ятницею управляє Венера, а це означає, що подружжя будуть задоволені особистим життям, яка буде наповнена чуттєвістю і романтикою.

Субота

Шлюб, укладений в суботу, буде заснований на сімейної ідилії, заради якої подружжю доведеться закинути кар’єру і бізнес.

Неділя

Недільна весілля припускає щасливий союз, в якому подружжя будуть допомагати один одному в будь-яких починаннях.

Вибір числа

Вибір дати весілля можна засновувати і виходячи з прогнозів місячного календаря. Адже кожен день наповнений певною енергетикою — ваша весілля має випадати на сприятливий день.

Відмовитися від весілля стоїть на 3-й, 4 — й, 5 — й, 8 — й, 9 — й, 12 — й, 13-й, 14 — й, 19 — й, 20 — й дні кожного місяця. Сприятливими днями для укладення шлюбу є 6 — й, 10 — й, 11 — й, 15 — й, 17 — й, 21 — й, 26 — й, 27 — й.

Який би день і місяць ви не вибрали для свого весілля, пам’ятайте, що сімейне щастя в основному залежить від самого подружжя. Любіть один одного, поважайте, довіряйте і допомагайте — от і весь рецепт щасливого шлюбу.

Утренняя гимнастика со скакалкой. Витамины для зрелой кожи. Идеалы красоты в разные исторические эпохи.

Вибір дати весілля

Вибір дати весілля
Рубрика: UA.