Весілля: найдивніші обряди в світі

Найдивніші весільні обряди в світі.

Королівське весілля обряди прийшло і пішло. Свідками цієї події стали мільйони людей в усі світі. Звичайно, церемонія була прекрасною. Але це була звичайна процедура весільних урочистостей. Насправді, у світі існує чимало нестандартних весільних звичаїв.

1. Брудна наречена

Уявіть, що ви — наречена і готуєтеся до найважливішого дня у вашому житті. У майбутньому вас чекає тільки щастя і краса. На жаль, в Шотландії, щоб отримати майбутню красу, потрібно пройти через бруд, в прямому сенсі слова. Наречену

бруднять з усіх сил. У неї кидають сміття, яйця, гнилі яблука. І це не кінець. У такому вигляді потрібно пройти через все місто, зупиняючись в пабах і на вулицях.

2. Плачуча наречена

Звичайно, весілля — це розставання з минулим життям. Але це не означає, що плакати треба починати за місяць до події. А адже саме так чинять в деяких районах Китаю. Молодиця за місяць до весілля плаче по годині на день. Через 10 днів до неї приєднується її мати. Безпосередньо перед святом всі родичі жіночої статі ридають

разом з нареченою досить тривалий час, навіть якщо їм зовсім не хочеться плакати.

3. Заміж за предмет

Якщо ти з Індії та прозивають Манглік Дош, то ти проклята наречена. Жінки Манглік Дош народжуються при певному поєднанні планет на небі і за легендою приносять чоловікові смерть. Але цей закон легко обійти, якщо перед справжньою весіллям вийти заміж за предмет — за дерево або ідол. В якості ідола може виступати дорогоцінну прикрасу. Потім потрібно знищити предмет (дружина, так би мовити) і вийти заміж по-справжньому.

4. Метання тарілок

Розбитий посуд — прекрасний спосіб зняти стрес. У Німеччині ця традиція має давню історію. Що відбувається, коли йдуть гості? Правильно, залишається гора брудного посуду, яку потрібно вимити. За старій казці, наречений і наречена не повинні псувати собі першу ніч прибиранням. Посуд треба розбити і викинути. Це зміцнить майбутнє порозуміння. Крім того, перші труднощі (відсутність в будинку посуду) зміцнять шлюб.

5. Наречену розстріляти!

Коли закидають яйцями і гнилими фруктами, це одне. Але у деяких китайських народів є традиція стріляти в наречену з лука. Три стріли повинен випустити наречений в наречену. Звичайно, у стріл немає наконечників, але удар все одно чутливий. Потім наречений повинен зламати всі стріли разом з цибулею. Згідно з легендою, цей звичай гарантує, що пара буде любити один одного вічно, а чоловік ніколи не підніме руку на дружину.

Романтично, правда?

Упражнения по укреплению стенки живота. Лечебный состав для волос. Маска для сухой зрелой кожи лица.

Весілля: найдивніші обряди в світі

Весілля: найдивніші обряди в світі
Рубрика: UA.