Варикозне розширення вен на ногах

Варикозне розширення вен нижніх кінцівок — хронічне захворювання, до якого більш схильна жіноча частина населення, характеризується венозної недостатність, слабкістю і розширенням венозних судин, ускладненням якого є тромбоутворення.

Як і будь-яку хворобу, варикоз легше попередити, ніж лікувати. Якщо ж ви помітите у себе наступні тривожні знаки, не відкладайте відвідування фахівця — флеболога:

    ниючий біль і відчуття тяжкості в ногах, що виникають у вечірній час; набряклість нижніх кінцівок; при доторканні гомілки ви відчуваєте
    внутрішні вузли збільшених вен; в деяких місцях на око стала видна судинна сіточка, більш помітна до кінця дня.

Перераховані вище ознаки свідчать про розпочату венозної недостатності, яка, при несвоєчасному лікуванні перейде на наступну стадію — варикоз.

Спадкова схильність. При наявності цього захворювання у батьків не варто панікувати, що у вас воно неодмінно розвинеться. Успадковується слабкість судинної стінку, і при дотриманні відповідних заходів профілактики дану патологію можливо

успішно уникнути. Мала рухливість і робота в незручному становищі. При тривалому навантаженні на нижні кінцівки при тривалому стоянні або сидінні, відбувається порушення кровообігу нижніх кінцівок, що призводить до підвищення навантаження на стінку вен і застою крові. Видимі вени можуть з’явитися при праці, що передбачає підняття важких предметів. Прийом оральних контрацептивів і гормональні зрушення під час вагітності можуть стати причиною варикозу.

Усунення видимих ​​вен на ногах.

Сучасна медицина з успіхом лікує дану патологію. На ранній стадії хвороба піддається консервативної терапії — туге бинтування, носіння еластичних панчох. Призначають медикаменти, що поліпшують кровообіг і зміцнюють судинну стінку. Існує також ряд фізичних вправ, хороший результат дає контрастний душ, можна скористатися і засобами народної медицини — розтирати уражену область яблучним оцтом, настоянками лікарських рослин. Хороший ефект для усунення видимих ​​вен на ногах дає склеротерапія і лазерна корекція.

Якщо упустити початкову та стадію і хвороба прогресує, не обійтися без хірургічного втручання. Обсяг операції залежить від ступеня деформації вени і полягає в її видаленні. Дана процедура не небезпечна для загального стану і займає близько 3-х днів.

Своєчасно звертайтеся за допомогою до фахівця в разі появи видимих ​​вен на ногах. Раннє лікування — запорука швидкого одужання.

Зарядка с гантелями для детей. Лицо перевернутый треугольник. Компрессы для запястья.

Варикозне розширення вен на ногах

Варикозне розширення вен на ногах
Рубрика: UA.