Ванни для схуднення в домашніх умовах

Позбавлення зайвої ваги стає справжньою метою для великої кількості людей, тому як перевищення норми ваги є актуальною проблемою людства.

Якщо і не вирішують дану проблему повністю, то хоча б дозволяють її не погіршити, а в поєднанні з легкими фізнагрузкі і правильним харчуванням дозволяють домогтися значних результатів. Але не варто сподіватися на швидкий видимий ефект, для цього необхідно провести курс, що складається з 10 процедур.

При схудненні багато стикаються з проблемою втрати пружності шкіри і, як наслідок, появою розтяжок.

Домашні ванни допомагають не тільки зберегти еластичність, м’якість і гладкість шкіри, але і сприяють виведенню з організму токсинів.

Однак, потрібно мати на увазі, і у цих водних процедур є протипоказання. Через збільшення навантаження на серце, людям, страждаючим серцево-судинними захворюваннями, слід відмовитися від ванн. Наявність захворювань хронічного характеру — привід звернутися до лікаря за консультацією.

При прийнятті ванн рекомендується керуватися наступними правилами:

Температура води не повинна досягати 38 градусів і вище; Рівень води не повинен бути вище пояса, положення — сидячи; Після прийняття ванни рекомендується контрастний душ; Під час прийняття ванни корисно пити очищену воду або трав’яний чай, а от від прийняття їжі за годину до і година після слід відмовитися; Не брати ванну в період менструації.

Залежно від бажаного результату, підбирається певний вид ванн:

Сольові здатні регенерувати шкіру, виводити токсини, а крім того є хорошим очищує, отшелушивающим засобом. Борються зі стресом і постійною втомою. Ванни зі скипидаром покращують обмін речовин, показані при серцево-судинних захворюваннях, захворювань сечостатевої системи, печінки і жовчного міхура, органів дихання, суглобів і кісток. Перевагою гірчичних ванн є їх здатність до поліпшення кровопостачання, завдяки відмінним розігріваючим властивостям.

Приймаючи ванни, потрібно пам’ятати про можливі алергічні реакції. Щоб уникнути їх прояву краще заздалегідь провести тест: нанести воду на невелику ділянку шкіри на 15 хвилин. Якщо ніяких реакцій не послідувало — можна приймати ванну.

Упражнения со скакалкой в гимнастике. Представление о красоте человека в разные эпохи. Упражнения для живота после операции на животе.

Ванни для схуднення в домашніх умовах

Ванни для схуднення в домашніх умовах
Рубрика: UA.