Трійця — що це за свято, історія, опис, значення

Трійця — що це за свято, історія, опис, значення

День Святої Трійці, званий ще П’ятидесятниця, святкується віруючими як день народження християнської Церкви.

У західній традиції християнства (у католиків і протестантів) через п’ятдесят днів після Великодня відзначають свято П’ятидесятниці як Зішестя Святого Духа, а через тиждень, у наступну неділю святкують торжество Святої Трійці.

У Новому Завіті описується, як на п’ятдесятий день після Вознесіння Христа, під час святкування іудейської П’ятидесятниці на апостолів

(учнів Ісуса Христа) зійшов Дух Святий у вигляді язиків полум’я. Апостоли отримали дар проповідувати різними мовами про вчення Христа, і християнська релігія завдяки їх зусиллям стала поширюватися по світу. Крім знання мов, апостоли отримали від Святого Духа дари мудрості і пророцтва, знання та вміння розрізняти духів, стійку віру, здатність творити чудеса і зцілення. Тому це свято ще називають день Зіслання Святого Духа.

Свято називається день Святої Трійці тому, що через Зішестя Святого Духа

на апостолів була доведена і прийнята за основу християнської релігії віра в нерозривну єдність Бога-батька, творця всього, Бога-сина, що викупив своєю хресною смертю гріхи людські і Бога Духа Святого, що сходив до людям через Церкву.

До речі, понеділок після Трійці — День Святого Духа в багатьох європейських країнах є державним святом і неробочим днем, наприклад в Україні.

Диета для тех кому 60. Гимнастика для худых. Ребенку исполнился год.
Трійця — що це за свято, історія, опис, значення
Рубрика: UA.