Тлумачення сну Зрада коханої людини до чого сниться Зрада коханої людини у сні

Сонник Зрада коханої людини до чого сниться Зрада коханої людини у сні

Сон, в якому ваша кохана людина вам змінив, віщує вірність у реальному житті, якщо в сні змінив ти — втрати.

Існує кілька трактувань такого сну, наприклад, в циганському соннику, пережити зраду уві сні, означає зраду вашого коханого наяву.

В англійській соннику сказано — якщо, у сні ви практично піддалися спокусі змінити, але в останній момент відмовилися і впоралися зі спокусою, значить, в реальному житті вас чекає удача і благополуччя.

Сон, в якому ви змінили

коханому до невдач в житті і самотності.

Як визначає сонник, зрада коханій людині з його кращим другом — обіцяє байдужість з боку коханого.

Сон, в якому тобі змінили знак того, що насправді тобі потрібно бути обережним, тому що твоїм довірою можуть зловжити близькі люди.

Якщо уві сні ви змінили, будучи в шлюбі, остерігайтеся загоряння або пожежі.

У соннику Фрейда, сон в якому вам змінив кохана людина, говорить про те, що в реальності вашим відносинам нічого не загрожує, не сумнівайтеся

у вірності партнера і не ревнуйте через дрібниці.

Інші види зради в сновидінні, наприклад, зрада вашого друга, означає не впевненість в комусь насправді, покладайтеся на свою інтуїцію і вона вас не підведе.

Якщо уві сні ви намагаєтеся спокусити чоловіка, значить, в реальному житті вас чекає розлука з коханим, або вам доведеться відмовитися від своїх рідних заради нових відносин.

Якщо одруженому мужику наснилося, що він зраджує своїй дружині з плутаною, значить, його поведінка наяву викликає глузування у сторонніх людей.

Як пояснює сонник, зрада коханій людині з помсти — означає, що наяву ви будите, щасливі в сімейному житті і вашим відносинам нічого не загрожує.

Зробити зраду уві сні означає, що наяву вас звинуватять у негожих діях.

Для жінок такий сон означає, що через свою злості і дратівливості в реальному житті, ви не зумієте утримати любов свого партнера.

Якщо уві сні ви змінили коханій людині, значить наяву, будите відчувати докори сумління через якогось необачного вчинку.

Сон, в якому ви спокусили якогось юнака, віщує небезпеку розлучення з чоловіком через вашого легковажної поведінки.

До чого ще сниться зрада коханої людини До чого сниться зрада коханої людини в еротичному соннику Данилової — крах надій і сподівань.

Будьте більш чуйними та уважними до свого партнера.

Зрада з вашого боку говорить, про те, що наяву вам не вистачає гострих відчуттів, але скоріше за все замість них ви зіткнетеся з масою неприємностей.

До чого сниться зрада коханої людини в жіночому соннику — зрада вашого чоловіка означає, що домашні клопоти й інші справи, будуть віднімати у вас дуже багато часу, якщо в сні змінили ви, наяву ваші бажання виконуватися.

Однак сон про зраду коханої людини, так само може означати, що насправді ваш характер може зіпсувати відносини з партнером, тому постарайтеся стримуватися і не лаятися через нісенітниці.

Всей семьей на каток. Женские идеалы эпох. Лфк на животе.

Тлумачення сну Зрада коханої людини до чого сниться Зрада коханої людини у сні

Тлумачення сну Зрада коханої людини до чого сниться Зрада коханої людини у сні
Рубрика: UA.