Тлумачення сну Задихатися, задуха до чого сниться Задихатися, задуха у сні

Сонник Задихатися, задуха до чого сниться Задихатися, задуха у сні

Сон, в якому ви змушені боротися за те, щоб нормально дихати, зазвичай пов’язаний з реальним станом навколишнього середовища, в якій ви спите.

Або ж таким чином ваше «я» відображає страх, що загрожує в реальному житті знищити все те, що приносить вам задоволення.

Ті сновидіння, в яких ви захлинається, задихаєтеся, відчуваєте задуха, вас душать, вказують, що в реальному житті є щось таке, що пригнічує в вас саме життя.

Це можуть бути ваші робота, відносини, деякі

життєві обставини, а також якісь люди або ситуація, яку ви не контролюєте.

Іноді задуха уві сні може бути пов’язано з вашою нездатністю виразити себе в реальному житті.

За цим може стояти якийсь конфлікт або небажання про щось говорити.

Якщо уві сні ви перебуваєте в задушливій атмосфері, наприклад, де всі проку-рено настільки, що нічим дихати, або заповнене вихлопними газами, — іншими словами, якщо в сні ви опиняєтеся в забрудненому середовищі існування, то з цього можна зробити висновок

про те, що ви вважаєте деякі обставини у своєму реальному житті задушливими, що не дають розкритися вашій індивідуальності.

Або ви вважаєте, що високі вимоги до своєї роботи або способу життя позбавляють вас можливості радіти, вбивають в вас прагнення пізнавати щось нове?

Коли у сні вас хтось душить, то такий сон означає, що в реальному житті вам доводиться стримувати свої почуття.

Оскільки всі наші почуття пов’язані з якимись звуками (наприклад, звуками сміху або плачу), які виходять з горла, то насильницькі дії в області шиї можуть бути спробою задушити ваші емоції.

Як би ви не інтерпретували дане сновидіння, наскільки негативним чи позитивним ні було б чиниться на вас вплив ззовні в реальному житті, таке сновидіння спонукає вас до того, щоб розширювати свої горизонти, докладати зусилля для того, щоб ковтнути свіжого повітря в прямому чи переносному сенсі.

Физические упражнения со скакалкой. Обезьяний персик. Лфк при грыже живота.

Тлумачення сну Задихатися, задуха до чого сниться Задихатися, задуха у сні

Тлумачення сну Задихатися, задуха до чого сниться Задихатися, задуха у сні
Рубрика: UA.