Тлумачення сну Хвороба, проказа до чого сниться Хвороба, проказа у сні

Сонник Хвороба, проказа до чого сниться Хвороба, проказа у сні

Іноді люди вірять, що їхні сни можуть вказувати на хворобу ще до того, як вона дасть про себе знати в реальному житті через якісь симптоми.

Так що якщо ви бачите повторювані або запам’ятовуються сни, враження від яких вам не вдається стерти з пам’яті, то слід звернутися до лікаря, щоб перевірити стан здоров’я.

Або ж сон може концентруватися на тривогах та заворушеннях, якихось внутрішніх конфліктах, з якими вам належить розправитися, щоб відкрити собі шлях до досягнення поставленої мети і душевної гармонії.

Сновидіння, в яких акцент робиться на хворобу, можуть натякати про дискомфорт або невпевненості у вашій реальному житті.

Або хтось дійсно вставляє вам палиці в колеса в реальному житті?

Якщо у сні ви хворі на проказу, то, може бути, сон вказує, що суспільство відкидає вас?

Якщо у сні комусь погано, і ви знаєте цю людину, то або у вас можуть виникнути негативні почуття до цієї людини в реальному житті, або сон може відображати ваш страх за здоров’я і благополуччя цієї людини.

Спогади про перенесені в дитячі роки захворюваннях, наприклад про вітрянці або кору, можуть відображати бажання сплячого бути ніжно і віддано улюбленим батьками.

Послідовники Юнга вважають, що сновидіння про втрату свідомості можуть бути наслідком раптового осяяння, коли стає ясною природа особистих амбіцій.

Фрейд вважав подібні сновидіння відображенням заповітних бажань сплячого.

В давнину сни, пов’язані з нездоров’єю, вважалися благополучними і, на думку тлумачів сновидінь, покликані були пророкувати зворотне, тобто відмінне здоров’я.

Так що сни про погане здоров’я пророкують гарне здоров’я, а сни про хвороби вказують на цілі періоди, коли сплячий буде відмінно себе почувати.Тлумачення сну Хвороба, проказа до чого сниться Хвороба, проказа у сні