Тлумачення сну Восьминіг до чого сниться Восьминіг у сні

Сонник Восьминіг до чого сниться Восьминіг у сні

Гребінці або молюски каурі, чиї раковини в деяких африканських країнах в такому ж ходу, як гроші в інших країнах, з’являючись в наших сновидіннях, означають зв’язок з жіночою приваблівістю.

Ракоподібні у сні, чий панцир в реальному житті служить їм хорошим захистом від впливу зовнішнього середовища, символізує емоційну захищеність.

Устриці в сні оцінюються по тому, розкрито їх раковина або закрита.

Сон про устрицях може вказувати на зв’язок сновидіння з вашою підсвідомістю,

яке може містити в собі перлину мудрості.

Устриці також здавна є афродизіаками, і чи не варто вам після такого сновидіння «перезарядити» вашу любовне життя?

Якщо раковина устриці виявилася порожньою, то, може бути, такий сон відображає якісь події з вашого реального життя або ж ви думаєте, що світ перестав бути вашою устричної раковиною, де ви жили, залишаючись глухі і німі до всього що відбувається.

Якщо у вашому сновидінні з’являються мідії, то це може вказувати на те, що ви боїтеся

торкатися і тим паче розкривати (як раковину) ніжні аспекти «я» і вважаєте за краще, щоб все залишалося таким, яке воно є.

Інша інтерпретація полягає в тому, що ви стурбовані своєю залежністю від якоїсь людини і впевнені, що без нього ви не можете і пальцем поворухнути.

Розглядайте і протилежну версію.

Якщо мідії з’являються в сновидінні, то, можливо, це є сигналом, що ви повинні тримати язик за зубами, взагалі триматися подалі від якихось людей або подій, намагатися стримувати свої емоції.

Або ви повинні щось тримати в секреті.

Або вам потрібно, щоб щось неприємне і бридке залишалося всередині якоїсь раковини (а раковина — це ви самі).

Разом з тим молюски в наших сновидіннях також можуть символізувати приватне маленьке щастя і ейфорію в крихітному маленькому світі, куди не доносять відгомони потрясінь із зовнішнього світу.

Якщо якась равлик з’являється в сновидінні, то, може бути, ви в реальному житті хотіли сховатися від усього у своїй раковині і зробити вигляд, що нічого особливого не відбувається.

Якщо ж у сні ви спостерігаєте за тим, як повільно пересувається равлик, то і через подібний образ підсвідомість змушує вас порівнювати з нею просування свого проекту в реальному житті.

Або ж сни про равликів можуть означати відсутність життєвої сили, ентузіазму, потреби знизити темп, захистити себе або свої почуття від когось або чогось в реальному житті.

Або ж равлики в сновидіннях можуть вказувати на того, хто в житті збився зі шляху, на якогось пройдисвіта, який намагається зробити свою брудну справу і знову сховатися в своїй раковині.

Слимаки у сні можуть символізувати якийсь слизький аспект вашого «я», вказувати, що ви, може бути, занадто безхребетність і уразливі для суворої реальності і тому побоюєтеся робити якісь рішучі дії.

Восьминоги в життя мають безліч кінцівок, кожна з яких може діяти абсолютно незалежно.

Тому можна припустити, що наша підсвідомість генерує подібний образ у восьминога, щоб вказати на нашу здатність робити безліч найрізноманітніших справ одночасно.

Оскільки восьминіг живе в морях і океанах, то він пов’язаний з емоційними аспектами нашої істоти, відображаючи в сновидіннях, все розмаїття можливостей для контакту один з одним і з навколишнім світом на емоційному рівні.

Їх позитивне значення у сні може говорити про глибоке емоційному сприйнятті і здібності спрямовувати свою енергію одночасно в самих різних напрямках, ні на хвилину не забуваючи про себе.

Сон про восьминога в цьому сенсі може символізувати успішний бізнес або будь-який проект, пов’язаний з численними проблемами і завданнями, які вимагають рішення.

Восьминіг в сновидіннях також може асоціюватися з якоюсь людиною або ситуацією з реального життя, які притягують нас до себе або чинять на нас вплив (як мати чи борг, який потрібно повернути).

Якщо у сні кальмар обдав вас хмарою з чорного чорнила, то це означає, що в реальному житті вам слід чекати якихось конфліктних ситуацій, до яких краще підійти обдумано, ніж намагатися діяти зопалу.

Идеалы эпохи в истории одежда. Укрепление брюшной полости. С какого возраста кожа считается зрелой.
Тлумачення сну Восьминіг до чого сниться Восьминіг у сні
Рубрика: UA.