Тлумачення сну Воїн до чого сниться Воїн у сні

Сонник Воїн до чого сниться Воїн у сні

(В наших сновидіннях він виникає в образах вершника, мисливця, бандита, корисливого торгаша, солдата удачі, самурая, просто солдата.) Архетип воїна символізує лояльність, відданість у поєднанні з фізичною силою, вміння захищати, оборонятися, відстоювати свої права.

Бути непохитним і битися до смерті — це частка архетипу воїна, який асоціюється з переходом від юнацтва до мужності.

Ці сни пов’язані з нашими фантазіями про незалежність.

Цей архетип також пов’язаний зі здатністю постояти не тільки за себе і за свої права, але також за інших людей і їх права.

Темний аспект цього архетипу начисто відкидає всі етичні принципи і чесність в ім’я перемоги за всяку ціну.

Даний архетип пов’язаний з жіночністю і мужністю.

У сучасному суспільстві знову виник і досяг апогею своєї слави образ стародавніх жінок-войовниць — гордих і незалежних амазонок.

Це відбувається тому, що багато жінок тепер вільні і можуть постояти за себе та інших людей, особливо жінок і дітей, яким потрібно допомагати як на словах, так і грошима.

Концепція воїна — захисника віри змушує нас згадати доблесть і мужність минулих часів, коли воїни вирушали в Хрестові походи, щоб захищати правдиву віру.

Цей архетип вказує на відвагу, здатність до самопожертви, відстоювання почуття власної гідності, необхідність контролювати своє духовне життя.Тлумачення сну Воїн до чого сниться Воїн у сні