Тлумачення сну Виверження вулканів до чого сниться Виверження вулканів у сні

Сонник Виверження вулканів до чого сниться Виверження вулканів у сні

У стародавні часи оракули пов’язували сни про виверження вулканів з пристрасною, але нерозділеним коханням.

В альманасі ХУШ століття можна було прочитати буквально наступне: «… якщо жінці сниться виверження вулкана, то нею опанує пристрасне бажання заманити чоловіка в пастку за допомогою своїх чар».

Сьогоднішні тлумачі сновидінь вважають, що вулкани символізують сильні емоції, плотські бажання, стримувані глибоко всередині, але вируючі, які потім

виходять (рано чи пізно) назовні.

Іншими словами, коли всередині людини розпалюються пристрасті, то є небезпека, що вони можуть вирватися назовні з жахливою силою і висловитися в нездоланному поведінці.

Якщо вам сниться, що ви здійснили подорож до кратера вулкана (діючого або сплячого), можливо навіть відомому, який раптом прокинувся і почав вивергати потоки палаючої лави назовні і відрізавши шлях до порятунку, то такий сон може означати, що в реальному житті вам доведеться поборотися за те, щоб стримати

свою шалену пристрасть.

Ваше підсвідомість може використовувати такий яскравий і сильний образ, як вивергається вулкан, щоб показати, що ви повинні навчитися стримувати себе (свій гнів, лють, інші емоції).

Головною відмінною особливістю вулканів є їх непередбачуваність.

Вулкан може почати вивергатися в будь-який момент.

Якщо у вашому сновидінні з’являється розпечена лава, то ваші емоції в реальному житті можуть виявитися занадто сильними для того, щоб ви змогли впоратися з ними.

Однак застигла лава у сні вказує на те, що колись у ваших грудях кипіли пристрасті, але тепер вже все минуло.

Якщо ж у вашому сновидінні найяскравішим символом з’явилися не потоки лави, а власне вибух на початку виверження вулкана, то, можливо, вам слід докласти зусиль до того, щоб запобігти емоційний вибух в реальному житті.

Проте вибух при початку виверження вулкана також може відображати нестриманість темпераменту в реальному житті або страх від того, що вас наздожене гнів якоїсь людини.

Або, можливо, у вашому житті відбудеться щось, що викличе в вас цілу гаму сильних емоцій?

Якщо це так, то, може бути, якась подія або дія можуть мати руйнівні наслідки (або, навпаки, такий вибух потрібен, щоб розрядити обстановку, зняти напругу).

Сон про недіючому вулкані може вказувати на те, що пристрасті в душі перегоріли.

Іноді такі сновидіння можуть вказувати на сильне потрясіння, в результаті якого всі пристрасті вляжуться.

Упражнения с мячом по физкультуре. Упражнения с мячом физкультура. Лфк с мячом.

Тлумачення сну Виверження вулканів до чого сниться Виверження вулканів у сні

Тлумачення сну Виверження вулканів до чого сниться Виверження вулканів у сні
Рубрика: UA.