Тлумачення сну Відмовили гальма до чого сниться Відмовили гальма у сні

Сонник Відмовили гальма до чого сниться Відмовили гальма у сні

Карл Юнг вважав, що людська підсвідомість через сновидіння може попереджати сплячого про прийдешні катастрофи.

Буває, що підсвідомість доводить якесь повідомлення про майбутні події до свідомості індивідуума, грунтуючись на колективному досвіді і трагічні події минулого людства.

Завжди непросто визначити, коли саме якесь одкровення виходить з досвіду окремого індивідуума, а коли воно пов’язане з колективним впливом.

І навіть якби ми навчилися відрізняти один вид одкровень від іншого, то повне значення подібного роду сновидінь і їх розподіл на групи завжди стають зрозумілими тільки після того, як якесь трагічне подія вже відбулася.

Проте все одно ці сновидіння варті того, щоб звернути на них пильну увагу і спробувати пояснити ті образи, які з’явилися в тому чи іншому сновидінні і які можуть передбачити характер і особливості прийдешніх трагічних подій.

Сон, в якому імовірно висвітлені події майбутнього, не може бути точно визначений на основі того, що ми зазвичай називаємо попереджувальними сновидіннями.

Наприклад, у сні ви бачите, що ваш друг катався на лижах і потрапив у біду, але тільки через тиждень ви дізналися, що ваш друг дійсно катався на лижах і зламав собі ногу, коли він подзвонив вам і розповів про це.

Попереджувальні сновидіння відомі здавна.

Проведені дослідження показали, що жінки зазвичай частіше бачать попереджуючі пророчі сновидіння, ніж чоловіки.

Попереджувальні сновидіння звичайно засновані на можливості нещасних випадків або катастроф.

Подібні сновидіння пов’язані зі станом нашої душі і є символами її переживань.

Деякі сновидіння можуть служити попередженням про прийдешні трагічні події, які дійсно можуть відбутися.

Наприклад, якщо вам присниться, що у вашій машині відмовили гальма, то в переносному сенсі цей сон може вказувати на доцільність пригальмувати в реальному житті.

Однак після такого сновидіння непогано також упевнитися в тому, що гальма в вашої справжньої (а не астральної) машині справні.

Переважна більшість сновидінь про власну смерть або смерті коханої людини покликані попередити сплячого про деякі негативні наслідки його дій, вчинків, висловлювань, щоб дати можливість в реальному житті щось змінити, вести себе більш обдумано.

Однак бувають випадки, коли якийсь страшний сон самим неймовірним чином точно виповнюється (до дрібних деталей).

Передбачене подія далеко не завжди є подією світового масштабу або новиною з випусків новин, а може виявитися таким, що відбулося на ваших очах по дорозі на роботу.

Невідомо, як і чому таке можливо, але це дійсно буває і може бути пов’язано з якимись потенційними можливостями нашої психіки або здатності пророкувати.Тлумачення сну Відмовили гальма до чого сниться Відмовили гальма у сні