Тлумачення сну Вечірка до чого сниться Вечірка у сні

Сонник Вечірка до чого сниться Вечірка у сні

Сон, в якому ви влаштовуєте вечірку для групи людей, може відображати ваше бажання продемонструвати свою прихильність до близьких вам людей в реальному житті.

Зверніть увагу на те, хто присутній на цій вечірці, а кого ви не бачили або не змогли знайти.

Це допоможе вам зрозуміти, що є у вашій реальному житті, а чого немає.

Якщо вам сниться, що ви пишете запрошення, даруєте подарунки, вітаєте або запрошуєте людей, яких не любите, то такі сновидіння вказують, що вам потрібно більше розважатися, обертатися в суспільстві.

Якщо у сні вам вручають подарунки, ви перебуваєте в центрі уваги, то це означає, що в реальному житті ви тільки мрієте про це і уявляєте собі у сні, що ваша мрія реалізувалася.

Насправді будь-які сновидіння про вечірки та громадських заходах і святах в реальному житті можуть свідчити про ваше бажання розширити коло знайомств і, можливо, підписати нові контракти, угоди, договори.

Якщо уві сні ви стаєте душею компанії, якщо на вечірці все обертається навколо вас, то це означає, що в реальному житті ви мрієте про популярність, хочете бути впевненим у собі.

Зверніть увагу на свою поведінку на вечірці, як проходило ваше спілкування з оточуючими, тому що таким чином ваша підсвідомість через сновидіння вказує вам на те, як ви в реальному житті справляєтеся зі своїми соціальними функціями.

Якщо вам сниться, що на новорічній вечірці ви змішалися з натовпом людей, то це вказує, що ви відмінно контактуєте з оточуючими вас людьми.

Якщо ж у сні ви вели себе на вечірці соромливо, то це означає, що ваша підсвідомість вказує на необхідність більше спілкуватися з людьми.

Якщо вам сниться, що на вечірці ви вступаєте з кимось у розмову, підтримуєте бесіду, то це означає, що в реальному житті ви хочете знати більше про цих людей.

Якщо уві сні ви не знаєте людей (або якоїсь людини), з яким вступили в розмову, то, можливо, підсвідомість вказує, що вам слід розкрити якісь таємні аспекти вашого «я».

Якщо у сні хтось зіпсував вам вечірку, то це може бути для вас знаком того, що в реальному житті ця людина буде пестити вас і плекати, але можливо також, що знайдеться хтось, хто перешкодить вам бути на святі життя.

Якщо ви бачите ошатно одягнених людей в ресторані, то це вказує на те, що сон пов’язаний з вашими відносинами в реальному житті.

Згадайте, хто був на вечорі, якою була там атмосфера — приємною, веселою, радісною чи неприємною, гнітючої, важкої?

Це дасть вам можливість зрозуміти, хто з присутніх людей впливає на ваш емоційний стан.

Е слі вам сниться, що в родині ви виконуєте роль кухаря і завжди готуєте їжу для своїх близьких, то можливо, що такий сон спонукає вас до того, що-б подбати про себе, побалувати себе в реальному житті.

Якщо у сні до їжі подавали вино, то сон вказує, що в реальному житті вам вдасться відпочити і розслабитися.

Якщо ж у сні вам подавали шампанське, то сон пророкує, що в реальному житті вам доведеться святкувати яке-то подія або бути присутнім на якомусь торжестві.

Якщо уві сні ви читаєте меню і ніяк не можете нічого вибрати, то це може бути пов’язано з тим, що в реальному житті ви відчуваєте себе вкрай невпевнено.

Можливо, що подібний сон може вказувати вам на різноманітність вибору, який відкривається перед вами в реальному житті.Тлумачення сну Вечірка до чого сниться Вечірка у сні