Тлумачення сну Тварини до чого сниться Тварини у сні

Сонник Тварини до чого сниться Тварини у сні

Тварини в сновидіннях символізують примітивні інстинкти, спонукання, бажання.

Наприклад, страхи, жадання і гнів, які насправді слід сприймати як інстинктивні.

Тварини в сновидіннях можуть відображати такі аспекти нашої особистості, які пов’язані з перворідства інстинктами, прихованими або спраглими визнання.

Такі сновидіння також можуть бути відображенням тієї частини нашої істоти, яку ви не в змозі контролювати.

А оскільки в нашій свідомості деякі особисті якості асоціюються

з тваринними інстинктами (і самими тваринами), то сни про тварин можуть відображати наше сприйняття інших людей.

Наприклад, якщо сниться, що на вас кинувся лев, то у вашій реальному житті є людина, який повів або поведе себе подібним чином, тобто агресивно по відношенню до вас.

Сни про тварин викликають особливий інтерес у фахівців, оскільки вони містять образи, які нам знайомі, хоча часом наша підсвідомість пов’язує з тваринами те, що нам незнайоме і незрозуміло.

Традиційно характери тварин

у сновидіннях зв’язуються з рисами характерів людей і тлумачаться як провісники нещасть, невдач або, навпаки, великої удачі.

За Фрейдом, сновидіння про звірів і тварин є провісниками майбутніх подій.

Так, наприклад, вовк в сновидіннях є для сплячого НЕ передвісником майбутніх подій, а класичним виразом придушення привабливості і схильності до агресії.

Юнг оскаржував таку точку зору Фрейда, стверджуючи, що сни про звірів і тварин повинні трактуватися окремо для кожної людини, залежно від його характеру.

Індивідуальні риси характеру кожної людини, на думку Юнга, переносяться в його сновидіння, як і ті асоціації, які виникають у індивідуума в зв’язку з цими тваринами.

Юнг вірив, що тварини мають піднесеними якостями і символізують божественну сторону людської душі.

Він виходив з припущення, що тварини живуть «по таємних законами самої природи» і тому вони ближче до природи, ніж людські істоти.

Він вважав, що тварини пов’язані з «таємним знанням» про підсвідомому і що вони, на відміну від людей, живуть за своїми внутрішніми законами, які вище понять про добро і зло.

І в цьому сенсі вони перевершують людей, будучи для них джерелом натхнення і прикладом для наслідування.

І хоча жовтня досить часто зустрічаються в наших сновидіннях, вони дуже важко піддаються розшифровці.

Напевно, кращий спосіб впоратися з таким завданням — це зрозуміти, як ви в реальному житті ставитеся до того чи іншого тварині, побаченому в сновидінні.

Можливо, ви обожнюєте кішок, тому що вони — самі милі істоти на світі, і у вас вдома є улюблена кішка або улюблений кіт.

Якщо ж у вас алергія на кішок, то тоді ви їх терпіти не можете.

Подумайте, якась тварина з’явилося в сновидінні, для того щоб ви могли зробити крок вперед, або ж воно стало вам, щоб показати вам, яким чином ви змогли реалізуватися в житті.

З іншого боку, якщо в сновидінні у вас не виникає певного почуття по відношенню до конкретного тварині, то вам слід подумати, які риси людського характеру ви зазвичай пов’язуєте з ним.

Наприклад, в культурі багатьох народів лисиці символізують хитрість і злодійство, слони — силу і таємниці, собака — безмежну відданість і любов.

Оскільки будь-які тварини і звірі самі по собі вважаються носіями певних інстинктів і почуттів, то цілком можливо, що ваша підсвідомість використовує образ такого звіра як лисиця в сновидінні, щоб попередити про можливе обмані.

Якщо ваша підсвідомість пов’язує найбільш характерну рису поведінки тварини з якою-небудь рисою вашого характеру, то подумайте, що це за риса.

Можливо, вам варто розвивати її або пригнічувати, протистояти прояву такої риси характеру у інших людей.

Однак якщо навіть такі прийоми інтерпретації сновидінь не дадуть вам ясної картини, то вам потрібно звернутися до архетипів, культурних традицій свого народу, міфам і легендам, містики і магії, які можуть допомогти розкрити секрет побаченого в сновидінні звіра або тварини.

Наприклад, сон про Барсуку може змусити вас задуматися про те, що саме вас з ним пов’язує — хороше чи погане.

Може бути, сон про зебрі символізує ваші уявлення про чорному і білому у вашій реальному житті?

Як би сни про тварин не були проблематичні, вони дають нам можливість познайомитися з тими аспектами свого «я», про які ми самі, можливо, не здогадуємося і які нам ще належить розкрити в собі.

В основному дослідники сновидінь сходяться на думці, що сни про тварин і звірів відображають той факт, що наша підсвідомість не варто місці, воно постійно напоготові і весь час розвивається.

Сновидіння завжди були і будуть селективними і заснованими на нашому особистому підсвідомому виборі, незалежно від того, яка ситуація актуалізується у сні.

Однак, займаючись інтерпретацією сновидінь, не можна забувати, що тварини в них виступають в ролі символів і вказують на основні інстинкти і повадки людей в реальному житті.

Див також ПТАХИ.

Рептилія, РИБИ І амфібії.

ДОМАШНІ ТВАРИНИ.

Тварини від А до Я Дуже часто тварини в наших сновидіннях відображають наші інстинктивні реакції, наприклад реакцію типу «рятуйся, хто може», яка проявляється в стресовій, критичній ситуації, наші пошуки партнерів для життя, прагнення захистити маленького і немічного, бажання домогтися визнання, успіху і так далі.

Коли ці інстинкти, закладені в нас від народження, хочуть бути понятими, хочуть вийти назовні і заявити про себе, коли вони потребують приборканні, тоді в наших снах і виникають жовтня, символізують ці інстинкти.

Якщо ми навчимося розуміти символізм тварин в наших сновидіннях, розуміти, які аспекти нашого «я» вони представляють, ми зможемо краще розуміти свої первородні інстинкти.

Майте на увазі, що існує величезна різниця в значеннях між дикими і домашніми тваринами в наших сновидіннях.

Домашні тварини в сновидіннях — це кішки, собаки, кролики та інші тварини, яких ми добре знаємо.

Такі тварини у снах є символом приручених інстинктів, таких, які ми здатні контролювати.

Більш того, зазвичай ці тварини не дуже загрожують нашому свідомому бажанням відповідати за те, що відбувається в навколишньому світі.

Наші сновидіння про диких тварин кажуть нам, що в нас є щось таке, що реально загрожує нашому почуттю власної гідності, і це потужна сила, за допомогою якої ми можемо гори звернути або знищити себе і навколишній світ.

З такими дикими інстинктами ми повинні напружено працювати, щоб вони сприяли нашому духовному зростанню.

Гимнастика для худых рук. Упражнение на укрепление передней брюшной стенки. Комплекс упражнений утренней гимнастики студентов.
Тлумачення сну Тварини до чого сниться Тварини у сні
Рубрика: UA.