Тлумачення сну Тонути до чого сниться Тонути у сні

Сонник Тонути до чого сниться Тонути у сні

Тонути в глибокій воді уві сні — це знак того, що в реальному житті ви можете потонути в глибинах своєї підсвідомості.

Коли вам сниться, що за вами женуться, вас переслідують, то такий сон означає, що в реальному житті вам слід ретельно вивчити свою підсвідомість, щоб виявити конфлікт і викорінити його.

Падати в сні з великої висоти у спробі врятуватися від злісних переслідувачів — це знак того, що в реальному житті в якийсь критичний момент протистояння спрацює, і ви будете керуватися

реакцією самозбереження.

Подібний сон передбачає, що якщо в сні ви побачите обличчя свого ворога, то ви будете знати своїх переслідувачів в реальному житті і зможете дати їм відсіч.

Якщо уві сні ви хочете втекти від когось або чогось і усвідомлюєте, що не в силах це зробити, тому що ваші ноги застрягли в багнюці, то такий сон повинен інтерпретуватися приблизно так само, як і попереднє сновидіння.

Намагатися у сні проповзти або пролізти в якесь вузьке місце, тунель або маленький отвір, намагатися

протиснутися в тісному коридорі означає, що ваша творча енергія в реальному житті відчайдушно шукає виходу.

Однак «вузькі» місця вашого сну вказують на те, що ви дуже стурбовані якоюсь подією в реальному житті: наприклад, вам потрібно зробити огляд виконаної роботи, провести аналіз, пройти тест, обстеження у лікаря або навіть підготуватися до пологів, скласти іспит.

Сни про гонитві, коли ви не знаєте, хто за вами женеться, хто загрожує вам з темряви (сну), коли ви відчайдушно намагаєтеся протиснутися крізь натовп людей (в тісному барі, на вулиці або магазині), вказують на деякі аспекти (можливо, подавляемого або недослідженого) вашого «я», яке вимагає, щоб йому увімкнули «зелене світло».

Якщо уві сні ви потрапляєте в пастку, то подібний сон вказує на те, що в реальному житті ви опинитеся в полоні якихось обставин.

Якщо уві сні ви самі утримуєте когось в полоні або ставите кому-то пастку, готуєте пастку, то наяву ви намагаєтеся утримати цих людей.

Якщо уві сні ви тримаєте в полоні тварина або метелика, то сон вказує вам, що в реальному житті ви намагаєтеся утримувати свої первородні інстинкти у вузді.

Досить часто сни про пастки відображають нездатність індивідуума звільнитися від старих звичок, моделей поведінки, способу мислення без сторонньої допомоги.

Див також НЕГАТИВНІ ЕМОЦІЇ.

Зрелая кожа признаки. Укрепление живота после операции. Правила приема водных ванн.

Тлумачення сну Тонути до чого сниться Тонути у сні

Тлумачення сну Тонути до чого сниться Тонути у сні
Рубрика: UA.