Тлумачення сну Стадії життя до чого сниться Стадії життя у сні

Сонник Стадії життя до чого сниться Стадії життя у сні

У 1930 році вийшло есе Карла Юнга під назвою «Стадії життя».

В есе автор визначив чотири стадії людського життя — дитинство, юність, середній вік і старість.

Його висновки спиралися на клінічні спостереження.

Юнг розглядав юність як період розширення свідомості, середній вік — як період випробувань для давніх переконань, а старість — як період підвищеної уваги до самооцінки.

Юнг також вважав, що сни допомагають нам краще зрозуміти самих себе, і це не залежить

від віку і того, про який період життя йдеться.

Кожна стадія нашого життя характеризується певними проблемами емоційного, інтелектуального, духовного чи фізичного плану.

Такі проблеми можуть викликати сновидіння певного змісту.

Ці сновидіння можуть допомогти нам впоратися з віковими труднощами і проблемами, щоб успішно вирішити їх і перейти до нової стадії розвитку.

Юнг вірив, що небажання людей бути відкритими для змін або нового досвіду, чогось невідомого, що може загрожувати їх відчуттю

власної гідності, часто є причиною того, що вони не можуть бути незалежними, цілісними особистостями і просто щасливими людьми.

Юнг прагнув визначити, від чого залежить баланс в житті людини на кожній її стадії, і він намагався зробити це з допомогою тлумачення сновидінь і процесу, названого їм «індивідуалізація».

Сни — це потужний інструмент самоаналізу, що допомагає краще зрозуміти себе, розібратися у своїх почуттях і вчинках на кожній стадії життя.

Вони допомагають нам зрозуміти те, що приховано в нашій підсвідомості, зрозуміти, в чому полягає егоцентризм нашої особистості.

У цій статті ми будемо розглядати сновидіння, які вважаються типовими для певних стадій життя.

Деякі аналітики сновидінь вважають, що такі сни відносяться до числа «розвиваючих сновидінь».

Вони відображають типові стреси, проблеми і тематику, властиві певному віку.

Це того варто, так як ви завжди очікуєте, що сни будуть відображати ваші повсякденні тривоги і турботи в підлітковому або іншому віці, а також процеси еволюції, пов’язані з переходом з однієї вікової групи в іншу.

Однак майте на увазі, що стреси і проблеми певної вікової групи завжди постають перед нами в снах залежно від конкретних обставин, звичок, пов’язаних зі сном, і нашої здатності запам’ятовувати сни.

Майте також на увазі, що ви можете стикатися зі снами, типовими для іншої стадії життя, в будь-якому віці.

У цій частині сонника ми також будемо говорити про сни, пов’язаних зі смертю.

Оскільки смерть є фінальною стадією життя, вона може символізувати зміни, які чекають нас на кожній стадії життя.

І хоча сновидіння про смерть можуть допомогти вам зрозуміти, що ви думаєте про смерть, або розкрити ваш потенціал, який ви, можливо, упустили з уваги або зовсім не брали до уваги, аналітики сновидінь вважають, що подібні сновидіння відображають кінець однієї стадії життя і початок інший.

Вони також вважають, що сни про смерть підводять підсумки прожитого періоду життя, відносин або кар’єри, і тому такі сновидіння не слід інтерпретувати буквально.

У минулому одна тільки думка про смерть наводила на нас жах, вона ставала символом лиха і містила в собі передчуття того, що все має змінитися.

Смерть сприймалася нами як щось таке, що потрібно витерпіти, винести, з чим треба змиритися, як щось таке, що вище нашого розуміння.

З віком наше ставлення до смерті змінюється.

Смерть у сновидіннях символізує для нас якийсь висновок, важке випробування, яке неможливо уникнути, але з яким доведеться зустрітися лицем до лиця, якщо, звичайно, ви хочете домогтися успіху в своїх справах і зробити крок вперед у вашій реальному житті.

Сни про смерть несуть в собі послання, і це послання говорить головним чином про те, що ставлення сплячого до життя, його підходи до проблем або погляди на події повинні зазнати змін.

І якщо у вас дістане хоробрості призвести такі зміни успішно, то ви зможете так само успішно перейти в своєму реальному житті до чогось нового.

Травы для ванны. Компрессы для рук. Гигиенический массаж-это.

Тлумачення сну Стадії життя до чого сниться Стадії життя у сні

Тлумачення сну Стадії життя до чого сниться Стадії життя у сні
Рубрика: UA.